ظرفیت پذیرش مرکز صیانت کوثر نهاوند به ۴۰۰ نفر افزایش پیدا می کند

محکومیت یک میلیارد ریالی تاوان عرضه خارج از شبکه برنج دولتی

محکومیت شکارچی پاژن های گرین نهاوند

تامین آب ساخت و ساز مسکن ملی شهر نهاوند

شهید رئیسی انقلاب اسلامی را در دنیا عزتمند کرد

نقره داغ بوفه بیمارستانی در نهاوند

شهید آیت‌الله رئیسی با اخلاص، مردمی و خدمتگذار بود/کارهای کشور بدون وقفه در حال انجام است

نامگذاری پارک صخره ای نهاوند به نام خادم الرضا رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی

سید ابراهیم رییسی به شهادت رسید

«تانکرهای متخلف تخلیه کننده فاضلاب های چاههای جذبی نهاوند زیر تیغ قانون»

  • کد خبر : 8889

صدای نهاوند:
عضو سابق گروهک منافقین که بعد از برقراری رابطه پنهانی با زنی جوان شوهر او را به قتل رسانده بود درحالی‌که پیش از این در دادگاه انقلاب به اتهام محاربه و جاسوسی به اعدام محکوم شده بود این بار در دادگاه کیفری به اتهام قتل محاکمه شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای نهاوند، این جنایت روز هفتم مرداد‌ماه سال ۸۷ در شهرستان نهاوند اتفاق افتاد. آن روز زنی نزد مأموران پلیس رفت و گفت که ۲مرد ناشناس شوهرش را ربوده‌اند. یک روز بعد جسد مرد ربوده شده در دره‌ای واقع در اطراف نهاوند کشف شد اما معلوم نبود او با چه انگیزه‌ای به قتل رسیده ا‌ست.

در همین حال تحقیق از پسر نوجوان مقتول روند تحقیقات را به سوی دیگری سوق داد. او به مأموران گفت که مادرش با مردی به نام هوشنگ که در نزدیکی خانه‌شان مغازه خدمات کامپیوتری دارد در ارتباط است. به این ترتیب همسر مقتول بازداشت شد اما هوشنگ گریخته بود. همسر مقتول به رابطه مخفیانه با هوشنگ اعتراف کرد اما گفت که او شوهرش را به قتل رسانده است. اطلاعات به‌دست آمده حاکی از آن بود که متهم به قتل بعد از این جنایت به عراق گریخته و عضو گروهک تروریستی منافقین شده است.

با این حال مدتی بعدوقتی او به کشور بازگشته بود دستگیر شد. متهم در اعترافاتش گفت: مدتی بود که با زن جوان در ارتباط بودم تا اینکه شب حادثه وقتی برای دیدن او به پشت بام خانه‌شان رفته بودم شوهرش صدای ما را از کانال کولر شنید و سراغ مان آمد. من هم با لگد به قفسه سینه‌اش کوبیدم و او بیهوش شد. سپس جسد را با کمک همسرش به اطراف شهر بردیم و رها کردیم.این مرد در شعبه ۷۱دادگاه کیفری استان تهران محاکمه و به قصاص محکوم شد.

همچنین قضات دادگاه همسر مقتول را به اتهام معاونت در قتل به ۳سال حبس محکوم کردند. این در حالی بود که هوشنگ به اتهام عضویت در گروهک منافقین، محاربه و جاسوسی به اعدام و تحمل ۷سال حبس محکوم شده بود. درحالی‌که یک‌بار قصاص و یک‌بار اعدام هوشنگ را به آخر خط رسانده بود اولیای دم مقتول او را بخشیدند.

به این ترتیب پرونده او به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده و او دیروز به لحاظ جنبه عمومی جرم محاکمه شد. در این جلسه که در شعبه دوم به ریاست قاضی محسن زالی بوئینی و با حضور دکتر ابراهیم‌اسلامی برگزار شد متهم گفت: من در دادگاه انقلاب به اعدام محکوم شده‌ام و هر حکمی که برایم صادر شود می‌پذیرم چرا که قرار است به‌زودی اعدام شوم.به‌دنبال دفاعیات متهم ختم جلسه اعلام‌‌شد./روزنامه همشهری

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش