سردار محمدرضا زاهدی در حملهٔ رژیم صهیونیستی به شهادت رسید

کشف چک پول‌های تقلبی در نهاوند

جریمه ۶۰ میلیون ریالی شکارچی جوجه تیغی در نهاوند

امتحانات نهایی نهاوند برای اولین بار در ۳ پایه برگزار می‌شود

دستگاه‌های شهرستان نهاوند به کمک آموزش و پرورش بیایند

فضای شهر و سیمای شهری نهاوند زیبنده میزبانی نوروز نیست

  • کد خبر : 7664

صدای نهاوند:
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: نقاط مختلف این استان روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری برفی و بارانی می شود.

به گزارش پایگاه خبری صدای نهاوند، ‘نادر پیرتاج’ افزود: از اواخر روز چهارشنبه با ورود سامانه بارشی به همدان در بیشتر نقاط این استان بارش باران ، ریزش برف ، گاهی وزش باد و در برخی از نقاط احتمال تگرگ و رعد و برق پیش بینی می شود.
وی اضافه کرد: با توجه به این پیش بینی ها هواشناسی استان همدان اطلاعیه ای با محوریت چهار بند صادر کرده است که در این اطلاعیه آمده است: به دلیل بارش باران و ریزش برف، احتمال لغزندگی و مه آلودگی جاده های ارتباطی استان و معابر عمومی وجود دارد.
پیرتاج ادامه داد: اواخر هفته و با ورود سامانه بارشی در برخی از ساعت ها به دلیل تلاطم هوا و وزش شدید باد احتمال آسیب به سرساخه های درختان و تابلوهای تبلیغاتی پیش بینی می شود.
وی اضافه کرد: در این مدت در برخی از نقاط استان همدان به دلیل تگرگ و رعد و برق احتمال آسیب به باغ ها، احشام و افراد وجود دارد.
وی ادامه داد: در برخی از ساعت ها نیز به دلیل شدت بارش احتمال آب گرفتگی و طغیان رودخانه ها به ویژه مناطق جنوب استان پیش بینی می شود.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: دمای هوا تا پایان هفته تغییرات آنچنانی ندارد و یکنواخت است و با ورود سامانه بارشی به طور نسبی تا حدودی کاهش می یابد.
پیرتاج افزود: کمینه دمای همدان در ۲۴ ساعت گذشته هشت درجه سانتیگراد زیر صفر و بیشینه دمای همدان ۱۳ درجه سانتیگراد بالای صفر گزارش شده است.
به گفته وی همدان با ۱۳ درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین و کبودراهنگ با ۱۳ درجه سانتیگراد زیر صفر سردترین نقطه استان در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.
آب و هوای استان همدان در نتیجه وجود کوه های مرتفع، رودخانه ها و پستی و بلندی های زیاد به شدت متغیر است، این استان زمستان های سرد، پر برف و باران و تابستان های معتدل دارد.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش