مدیران پاسخگوی تصمیم‌گیری‌ها در حوزه مدیریت بحران باشند/لایروبی انهار در محدود شهر توسط شهرداری ها انجام شود

تقدیر رئیس قوه قضاییه از رئیس کل دادگستری استان همدان

فوت یک نوزاد در بیمارستان علیمرادیان نهاوند/خانواده نوزاد نبود دارو و غیبت پزشک را مقصر می‌دانند

نرخ سرویس های مدارس در نهاوند اعلام شد

دشمنان برای به آشوب کشاندن کشور و متوقف ساختن پیشرفت‌های انقلاب اسلامی شکست مفتضحانه خوردند

آموزش و پرورش به عنوان مهمترین دستگاه فرهنگی کشور، باید در اولویت قرار گیرد

دشمن روی ایجاد مشکل در آموزش وپرورش و فریب دانش آموزان سرمایه گذاری کرده است

۲۹ هزار دانش آموز دانش آموز نهاوندی مهر امسال را با شور و نشاط آغاز خواهند کرد

کلیه واحدهای تولیدی و خدماتی نهاوند که وضعیت آلایندگی واحد خود را اعلام نکنند در لیست واحدهای آلاینده قرار می گیرند

باسازی یکی از قتل های شهرستان نهاوند انجام شد

 • کد خبر : 4418

صدای نهاوند:

ظهر امروز با حضور فرماندار شهرستان نهاوند و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان، معاون جدید دانشگاه آزاد شهرستان نهاوند معرفی شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای نهاوند، در مراسمی که ظهر شنبه ۸ خردادماه  با حضور سعید جامه بزرگی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان و علی‌اصغر تیروهید عضو هئیت علمی و نظارت دانشگاه آزاد استان همدان در دفتر فرماندار شهرستان نهاوند برگزار شد هوشنگ فرحی بعنوان معاون جدید دانشگاه آزاد نهاوند معرفی شد.

IMG_5725

فرماندار شهرستان نهاوند در این مراسم اظهار داشت: نهاوند از نظر فرهنگی جز شهرهای مهم استان همدان است و به همین علت انتظار مردم از دانشگاه ها و مراکز علمی آموزش عالی در این شهرستان زیاد است.

کریم حمیدوند گفت: باید تلاش شود گفتمان و نقد دانشجویی در فضای آرام و با استفاده از تمام ظرفیت های دانشجویی به دور از هر گونه تنش و سیاست زدگی در دانشگاه های نهاوند تقویت و نهادینه شود.

حمیدوند در ادامه با تقدیر از  حمید سوری رئیس سابق دانشگاه آزاد نهاوند افزود: برای فراهم کردن زمینه تبدیل دانشگاه آزاد نهاوند به واحد باید دو اقدام مهم و ارزشمند  جذب هئیت علمی و واگذاری سند زمین این دانشگاه انجام شود.

وی در پایان گفت: مدیریت جدید دانشگاه آزاد می تواند با ارتباط و بهره گیری از ظرفیت دولت، نماینده مردم نهاوند در مجلس و امام جمعه در راستای گسترش و توسعه دانشگاه استفاده کند و با مدیریت صحیح و اصولی از سیاسی شدن محیط دانشگاه جلوگیری کند.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان هم در این مراسم اظهار داشت: با هماهنگی و گفتگوهای که از قبل با فرماندار شهرستان نهاوند در جهت همکاری و تعامل دانشگاه آزاد و مجموعه دولت داشتیم به این نتیجه رسیدیم برای تسریع امور و کارهای دانشگاه و رسیدن به اهداف و برنامه های مدون دانشگاه آزاد نهاوند در ساختار مدیریتی این دانشگاه تغییراتی انجام شود.

IMG_5723

سعید جامه بزرگی گفت: بعد از بررسی و تحقیق  کمیته انتصابات دانشگاه آزاد استان به این نتیجه رسید هوشنگ فرحی را بعنوان رئیس جدید این دانشگاه منصوب کند اما بعلت اینکه مراحل قانونی ابلاغ ریاست هوشنگ فرحی بعنوان رئیس دانشگاه آزاد نهاوند سه ماه زمان می برد ما برای ایشان حکم سه ماهه معاونت دانشگاه را صادر کردیم.

 بزرگی گفت: هوشنگ فرحی عضو هئیت علمی دانشگاه آزاد و از نیروهای جوان، متعهد و کار آمد این دانشگاه محسوب می شود که معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد واحد تویسرکان را در کارنامه خود دارد.

در پایان این مراسم فرماندار به همراه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان و هئیت همراه از دانشگاه آزاد بازدید کردند.

کانال صدای نهاوند

 

 

 

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

 1. نهاوندي گفت:

  اصلا هم سیاسی نبود نهاوند مدیر لایق و توانمند نداره قرار مدیران لایق و شایسته رو از شهرهای اطراف مخصوصا ملایر و تویسرکان سرازیر کنند نهاوند

 2. احسان گفت:

  این مسایل پدر این شهر رو درآورده.مدیران غیر بومی…واقعا جای تاسف داره.

 3. مبین ازنهاوند گفت:

  سلام این انتخاب یک انتخاب کاملا سیاسی بود مهندس سوری در مدت کوتاه مدیریت خود چهره دانشگاه رو به کلی تغییر دادویک مدیر بومی وارزشی بود نه سیاسی برای دکتر جامه بزرگی وفرماندار واقعا متاسفم .حالامسئول مالی دانشگاه آزاد تویسرکان رئیس دانشگاه آزاد نهاوند شده.خجالت بکشیم

*

code

 • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
 • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش