نرخ سرویس های مدارس در نهاوند اعلام شد

دشمنان برای به آشوب کشاندن کشور و متوقف ساختن پیشرفت‌های انقلاب اسلامی شکست مفتضحانه خوردند

آموزش و پرورش به عنوان مهمترین دستگاه فرهنگی کشور، باید در اولویت قرار گیرد

دشمن روی ایجاد مشکل در آموزش وپرورش و فریب دانش آموزان سرمایه گذاری کرده است

۲۹ هزار دانش آموز دانش آموز نهاوندی مهر امسال را با شور و نشاط آغاز خواهند کرد

کلیه واحدهای تولیدی و خدماتی نهاوند که وضعیت آلایندگی واحد خود را اعلام نکنند در لیست واحدهای آلاینده قرار می گیرند

باسازی یکی از قتل های شهرستان نهاوند انجام شد

جلوگیری از شروع به کار سد گرین نهاوند خدمت به مردم نیست

دو کشته و سه مجروح در تصادف جاده نهاوند_آورزمان

قاتل حادثه سراب فارسبان نهاوند، بامداد جمعه ۱۰ شهریورماه دستگیر شد

 • کد خبر : 3540

صدای نهاوند:

عضو شورای اسلامی شهر نهاوند گفت: به منظور معرفی چهره های خدوم و قدردانی از خدمات درمانی دکتر صدر الدین صالح از پزشکان عمومی این شهرستان با تصویب شورای شهر خیابانی در این شهرستان به نام وی نامگذاری شد.

عبدالعلی ملکی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری صدای نهاوند افزود: شورای اسلامی شهر نهاوند در راستای نهادینه نمودن فرهنگ قدرشناسی در جامعه و همچنین معرفی چهره های مردمی و خدوم این پیشنهاد را در دستور کار خود قرار داده و با اکثریت آراء به تصویب رساند .
وی یاد آور شد: وظیفه شوراست که شهر را با تمام ظرفیتها و هویت های فرهنگی اش نشان دهند و لذا معرفی افرادی که در بخشهای مختلف باعث خدمت به مردم و و ایجاد فرهنگ نوع دوستی می شوند می تواند الگوهایی را برای نسل آینده معرفی کند و ظرفیتهای اجتماعی را بیشتر فعال نماید .
وی افزود: دکتر صدر الدین صالح از قدیمی ترین و مجربترین پزشکان عمومی نهاوند است که بیش از ۳۵ سال است در نهاوند به طبابت مشغول می باشد و طی این مدت با ارتباط معنوی که با بیماران ایجاد می کند موجب آرامش خاطر آنان می شود.
وی اضافه کرد: این پزشک خدمات گسترده ای را به شهروندان ارائه نموده و چندین سال است که وی در روزهای پنجشنبه مردم و مراجعان را به صورت رایگان ویزیت می نماید .
ملکی افزود: امیدواریم این حرکت شورای شهر که یک حرکت فرهنگی است باعث شود که ما در آینده شاهد گسترش خدمات بیشتر از سوی دیگر اقشار جامعه به مردم و جامعه باشیم .
قابل ذکر است که دکتر صدر الدین صالح قدیمی ترین پزشک نهاوند است که از ابتدای انقلاب در این شهرستان مشغول به خدمت می باشد و نزد مردم از مقبولیت بالایی برخوردار می باشد.و همان کوچه معروف به دکتر صالح که مطب وی در آنجا قرار دارد رسما بعنوان خیابان دکتر صدر الدین صالح نامگذاری شد.

کانال-صدای-نهاوند-۳۰۰x60

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

 1. رامين گفت:

  در تایید تمام سطور بالاهیچ تردیدی نیست ولی نمیدونم چرا دکتر با بیمه ها که گاها پشتوانه مردم در برخی از مواقع هستند مشکل داره و با هیچکدومشون قرار داد نداره ( البته خیلی ها رو هم مجانی ویزیت میکنه)

  • بهرام گفت:

   یا شاید بهتر هست بگیم بیمه ها با ایشون مشکل دارن. تا چندین سال پیش بیمه رو قبول میکردن ولی اینقدر شرکت ها ی بیمه بازی درآوردن، اذیت کردند و به تعهداتشون عمل نکردند که دیگه باهاشون همکاری نمیکنند. من چندسال پیش در جریان این قضیه بیمه بودم. تعداد بیمارهای ایشون خیلی زیاد هست و از طرفی بد هم نیست این باعث میشه فرصت و موقعیتی به بقیه دکتر های بخصوص جوان و تازه کار داده بشه تا به این وسیله بتونن بیمارهای بیشتری رو به خودشون جذب کنن.

 2. محمدرضا گفت:

  سلام
  درود بر شورای شهر نهاوند و درود بر دکتر صدرالدین صالح پزشک فداکار و زحمتکش و عزیز.واقعا خانواده این پزشک عزیز طی سی و چهار سال گذشته در خدمت مردم شریف نهاوند بوده اند.
  برادر ایشان که جراح و دندانپزشک متبحری هستند نیز بسیار خیر و مردمی بوده و بسیاری از بیماران را مجانی درمان میکنند.
  برادران دیگر ایشان پروتزیست و در لابراتوار دندانسازی به مردم کمک میکنند.
  سه خواهر ایشان هم خدمات شایانی به آموزش و پرورش نهاوند داشته وبسیاری ازپزشکان و متخصصین نهاوند از شاگردان آنها بوده اند.

 3. علي گفت:

  سلام
  این خانواده واقعا کمک رسان به مردم هستند.از اقدام شورای شهر تشکر میکنم.

 4. الهام گفت:

  حتی اگه تصویب هم نمیشد مردم خیلی وقته که به اون خیابون میگن خیابون دکتر صالح

 5. عباس گفت:

  سلام
  زحمت های دکتر صالح برای مردم شهر و روستای نهاوند با هیج تشکری قابل جبران نیست . از ابتدای جنگ تحمیلی ایشون مردم رایگان و بی منت ویزیت و درمان میکردند و طی این سالیان سال همجنان این کار خیر و کار های خیر دیگر برای کمک به مردم شهرشون انجام میدن و طی این بیش از ۳ دهه از خدمت صادقانه و بی چشم داشتشون از آسایش و آرامش خود و خانوادشون گذشتن برای خدمت به مردمان شهرشون تا تنی سالم داشته باشند.
  اینشاالله همیشه سلامت و پاینده باشند.

 6. بهرام گفت:

  واقعا کار درستی کردند که اگر هم نمیکردند مردم سال های سال هست اون خیابان رو به اسم دکتر صالح میشناسند و حتی در کارت هاشون برای آدرس دادن از اسم خیابان دکتر صالح استفاده میکنند. ایشون نه تنها جزو معدود پزشکان بلکه معدود انسان های شریفی هستند که تا این حد از خود گذشتگی و وجدان دارند. به جرئت میشه گفت اگر همه مثل ایشون بودند دنیا گلستان بود. اونهایی که سنشون اجازه میده حتما به خاطر دارند که زمان جنگ چه اوضاع به هم ریخته ای در منطقه بود و ایشان با فداکاری به مردم کمک میکردند و به روستاهای دوردست و بی امکانات برای کمک می رفتند. من فرهنگی بازنشسته ام و سال هاست که خودم و خانواده ام پیش ایشون میریم. غیر از یک روز که به ویزیت تنگدنستان اختصاص دادند همیشه اگر متوجه شوند کسی اوضاع مالی خوبی ندارند رایگان ویزیت میکنند. ایشون هیچوقت منفعت طلب و به فکر منافع شخصی نبودند. در حالی که خیلی از دکترها از شهر های کوچک فقط به عنوان سکوی ترقی استفاده میکنند و بیشتر از یکی دو سال اینجا دوام نمیارند ایشون با اینکه موقعیت رفتن رو داشتند در شهرشون ماندند و به مردم خدمت کردند و با تشخیص های درست و دقیق و حتی بهتره بگیم حیرت انگیزشون تا الان جان هزاران نفر رو نجات دادند از جمله پسر خود من که از مرگ حتمی با تشخیص درست ایشون نجات پیدا کرد. خانواده همسر ایشون هم بسیار سرشناس و با اصالت هستند، متشخص ، خیر ودر عین حال بسیار فروتن و متواضع. خلاصه مردم دلایل زیادی برای دوست داشتن ایشون و خانواده اشون دارند. ایشالا همیشه تنشون سالم باشه.

 7. مینا گفت:

  ما تا بیست سال پیش نهاوند زندگی میکردیم و مردم بینهایت دکتر صالح رو قبول داشتند، چه در تشخیص فوق العاده و چه در کار خیر. مردم از همون موقع هم به اون خیابون میگفتند خیابان دکتر صالح. من تازه این خبر رو خوندم و اتفاق خیلی مثبتی هست. امیدواریم که بیشتر شاهد این دست اتفاقات خوب باشیم.

 8. ایزدی گفت:

  به به، بنده استاد آقای دکتر صدرالدین صالح بودم و ایشان از بهترین شاگردان اون زمان من چه از نظر درسی و چه اخلاق و وجدان کاری بودند. نزدیک روز پزشک شدیم اسامی چندی از شاگردانم را در اینترنت جستجوکردم و بسیار خشنودم که به چنین خبری رسیدم. ایشان به والاترین جایگاهی که هر شخصی میتواند برسد یعنی خدمت صادقانه و خالصانه به مردم و به تبع آن محبوبیت در بین مردم رسیده اند. توفیق و سلامتی روزافزون را برای ایشان آرزو دارم.
  دکتر ایزدی

*

code

 • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
 • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش