آتش زدن اراضی کشاورزی نهاوند جرم است

تکلیف ما در انتخابات مشارکت حداکثری و انتخاب فرد اصلح است

تعزیر متصدی متقلب یک واحد صنفی دکوراسیون منزل در نهاوند

۴۶۸ قطعه زمین برای ساخت نهضت ملی مسکن به متقاضیان در نهاوند واگذار شده است

شرور واراذل و اوباش سابقه‌دار مسلح نهاوند دستگیر شد

مدیر کل راه آهن غرب کشور به دادگاه احضار شد

کشف و توقیف دو دستگاه گنج یاب در شهرستان نهاوند

زوج نهاوندی مبلغ ۲۲۰ میلیون تومان(دو فقره فیش حج تمتع) را به خرید مسکن یک خانواده نیازمند اختصاص دادند

نهاوند رکورد دار جوجه ریزی در استان همدان است

راه اندازی اتاق بازرگانی نهاوند در راستای تحقق شعار سال

  • کد خبر : 322

– سخنگوی شورای شهر نهاوند با بیان اینکه جلسه شورای شهر نهاوند در روز سه شنبه ۹ خرداد ربطی به استیضاح شهردار نهاوند نداشته است گفت: شهردار نهاوند شرایط احراز سمت شهرداری نهاوند را ندارد.
اصغر جهانیان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به از دست دادن شرایط احراز سمت شهرداری نهاوند موضوع عدم اسکان شهردار نهاوند توسط پنج نفر از اعضا شورای شهر توسط نامه مکتوب به رئیس شورای شهر نهاوند ابلاغ شد.
جهانیان گفت: پس از ابلاغ نامه اکثریت اعضا شورای شهر نهاوند با امضا پنج نفر از اعضا شورا به نامهای یارولی سیف، اصغر جهانیان، کامران زنگنه، مسعود رضی و خانم میترا دسته گلی مبنی بر تقاضای اجرای بند(دال) از تبصره چهار ماده ۷۱ قانون شوراها با توجه به عدم اسکان شاهین فرجی فر در شهر نهاوند و از دست دادن یکی از شرایط احراز سمت شهرداری موضوع ماده سه و چهار آئین نامه اجرایی شرایط احراز تصدی سمت شهردار جلسه بررسی موضوع احراز شهرداری نهاوند در روز سه شنبه ۹ خرداد با حضور تمامی اعضا شورا در محل شورا برگزار شد.
وی در ادامه با رد و تکذیب اینکه در جلسه مذکور به هیچ وجه بحث استیضاح شهردار نهاوند مطرح نبود و این خبر به دروغ و کذب منتشر شده است گفت: با توجه به ارسال دعوت نامه قبلی شورای شهر برای حضور شهردار نهاوند در این جلسه وی پس از حضور در جلسه شورا و ارائه توضیحات و بیان دلایل خود در مورد عدم اسکان در شهر نهاوند صحن جلسه شورا را ترک کرد.
سخنگوی شورای شهر نهاوند عنوان کرد: پس از بحث و تبادل نظر اعضا شورای شهر، اکثریت اعضا شورای شهر نهاوند با پنج رای موافق شاهین فرجی فر را فاقد شرایط لازم برای ادامه سمت شهرداری نهاوند تشخیص داده و عدم احراز وی با پنج رای موافق تائید شد.
اصغر جهانیان ادامه داد: بعد از رای موافق پنج نفر از اعضا شورای شهر مبنی بر نداشتن شرایط احراز سمت شهرداری نهاوند توسط شاهین فرجی فر چهار نظر از اعضا جلسه شورای شهر را ترک کردند تا شورای شهر برای ادامه کار از حدنصاب قانونی و لازم خارج شود.
وی گفت: قطعا رای پنج نفر از اعضا شورای شهر مبنی بر نداشتن شرایط احراز فرجی فر در سمت شهرداری نهاوند در جلسه هفته آینده در دستور کار قرار خواهد گرفت و به سرانجام خواهد رسید.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش