«تانکرهای متخلف تخلیه کننده فاضلاب های چاههای جذبی نهاوند زیر تیغ قانون»

مجلس انقلابی و خادم‌ملت گره‌گشای دستگاه اجرایی است

اهدا ۲ سری جهیزیه به نوعروسان نهاوندی به مناسبت دهه بسیج سازندگی

نبود پارکینگ در مرکز شهر نهاوند سبب پارک های نامنظم و غیر قانونی شده است

بانک ها برای حل مشکلات پروژه مسکن نهاوند کم کاری نکنند

دستگیری سارقان دینام کولر با ۱۶ فقره سرقت در نهاوند

دستگیری سه نفر سارق باغات در نهاوند

شوراها و دهیاران می‌توانند با فرهنگ‌سازی در تبیین برنامه‌های دولت نقش محوری داشته باشند

حرکت کارخانه سیمان نهاوند در جهت کسب موفقیت و افتخار است

برنامه فعالیت پزشکان متخصص در کلینیک تخصصی امام خمینی (ره) نهاوند اعلام شد

  • کد خبر : 2891

صدای نهاوند:

شهبازی اولین فرماندار بومی نهاوند بود که در سال ۱۳۶۳ به عنوان فرماندار ملایر منصوب شد. پس از ۷ سال خدمت صادقانه و موفقیت‌آمیز به عنوان فرماندار نمونه در زمان ریاست‌جمهوری مقام معظم رهبری انتخاب و معرفی شد.مسئولیت استانداری کردستان و خدمت صادقانه به مردم محروم کردستان در سال ۱۳۸۹، نقطه عطفی در تاریخ ۳۵ سال خدمت صادقانه علیرضا شهبازی است.

علیرضا شهبازی، کاندیدای مجلس دهم در نهاوند در حالی به عرصه رقابت بازگشت که ۴ روز از آغاز تبلیغات کاندیداها گذشته بود.

به گزارش «همدان پیام » یکشنبه هفته جاری موجی از حامیان شهبازی که با شعار «نجات نهاوند» آمده است، مقابل ستاد وی جمع شدند و این بازگشت را جشن گرفتند. علیرضا شهبازی به خبرنگار ما می‌گوید: با توجه به اینکه به دلیل شرایط موجود نتوانستم از آغاز مهلت یک هفته‌ای تبلیغات کاندیداهای مجلس شورای اسلامی، در این میدان رقابت حضور داشته باشم؛ اما حالا با حمایت مردم و استقبال حامیانم از این بازگشت، نوید روزهای روشنی را به من و اهدافم در نهاوند می‌دهد. وی با شعار «مرد عمل برای نجات نهاوند»، «اتحاد برای پیشرفت و آبادانی» به عنوان کاندیدای مستقل وارد میدان رقابت شده است تا به گفته خودش، با بکارگیری همه تلاش خود برای تحقق این سهم خاص خود در توسعه نهاوند و داشتن شهرستانی آباد و متحد به کار ببندد.

 شهبازی؛ استاندار نمونه کشور
شهبازی که در دولت قبل به عنوان استاندار نمونه کشور در کردستان با دریافت نشان درجه ۳ معرفی شد، در ۲۵ اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۳۳ در یک خانواده مذهبی، در محله دوخواهران شهر نهاوند متولد شده است. در دوران دانشجویی از فعالان سیاسی و مذهبی بود؛ به طوریکه به علت مبارزات دانشجویی در سال ۱۳۵۴ یک ترم از تحصیل محروم شد. پس از فار‌غ‌التحصیلی در سال ۱۳۵۵، به خدمت سربازی اعزام و همزمان در مقطع کارشناسی‌ارشد، رشته «توسعه» دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران پذیرفته شد. در همین حال با آغاز مبارزات انقلابی از ادامه تحصیل منصرف و با پیروزی انقلاب اسلامی در مسئولیت‌های مختلفی از جمله مؤسس و بنیانگذار جهاد سازندگی نهاوند، شهردار و فرماندار نهاوند آغاز به خدمت کرد.

 عملکرد جهادی، گواه خدمت صادقانه
عملکرد جهادی بنیانگذاری و تشکیل جهاد سازندگی شهرستان نهاوند برای رفع محرومیت از روستاها و فعالیت‌ در زمینه احداث راه‌های روستایی، برق‌رسانی به روستاها، احداث مدارس در سطح منطقه، حمام‌های بهداشتی و احداث شبکه آب آشامیدنی در روستاها که از گام‌های بسیار مؤثر در بالا بردن سطح بهداشت عمومی و توسعه همه جانبه شهرستان بوده، از جمله نخستین فعالیت‌های شهبازی در ابتدای پیروزی انقلاب به حساب می‌آیند. جهادگران پیشکسوت جهاد سازندگی شهرستان نهاوند خاطرات به یاد ماندنی از تلاش‌های مثال‌زدنی شهبازی دارند که این خود گواه صادقی بر عملکرد صحیح و مدیریت جهاد وی است.

 فرماندار نمونه در زمان ریاست‌جمهوری رهبر معظم انقلاب
با توجه به مشکلات شهرستان ملایر و تلاش برای سازماندهی خدمات دولت، حل مشکلات و کمک به مردم منطقه، در سال ۱۳۶۱ به عنوان فرماندار ملایر منصوب شد. پس از ۷ سال خدمت صادقانه و موفقیت‌آمیز به عنوان فرماندار نمونه در زمان ریاست‌جمهوری مقام معظم رهبری انتخاب و معرفی شد. در سال ۱۳۸۳ به سمت معاونت برنامه‌ریزی و امور اجرایی دیوان محاسبات کشور منصوب شد و به مدت ۴ سال در این مسئولیت خطیر به نحو احسن در پیشبرد امور تلاش کرد؛ بازدیدها و سرکشی‌های مستمر وی از دستگاه‌های استانی جزو شاخصه‌های ارزشمند در دیوان محاسبات کشور بود.

 کارنامه‌ای که به بدرقه‌ای به یادماندنی رسید
اما مسئولیت استانداری کردستان و خدمت صادقانه به مردم محروم کردستان در سال ۱۳۸۹، نقطه عطفی در تاریخ ۳۵ سال خدمت صادقانه علیرضا شهبازی است. ۴ سال تلاش خستگی‌ناپذیر، پیگیری‌های مستمر، ایجاد هماهنگی و همدلی، از بین بردن جو ناامن و ناامید در منطقه، ارتباط نزدیک و چهره به چهره با مردم منطقه و سرلوحه قرار دادن روابط انسانی در مدیریت خود و حضور در مجلس جشن‌ها و مناسبات مختلف، چهره‌ای مردمی از وی به نمایش گذاشت که در نهایت به عنوان استاندار نمونه، نشان درجه ۳ خدمت به ایشان اهدا شد. جلسه تودیع شهبازی در کردستان و بدرقه بی‌نظیر مردم کردستان در خیابان‌های سنندج به‌ویژه در فرودگاه سنندج، خود نشانگر موفقیت‌های وی در مسئولیت استانداری است؛ به طوریکه شهبازی در حال حاضر هم در قلب اکثر مردم کردستان جای دارد. اجرا و اتمام تعداد زیادی از پروژه‌های استان از جمله طرح‌های عمران شهری در تمامی شهرهای استان و ده‌ها پروژه مشارکتی با حضور مردم نتیجه ثمربخش مدیریت مردمی وی در کردستان است.

 با اعتقاد به توانایی‌ام برای نجات نهاوند آمده‌ام
حال علیرضا شهبازی با کوله‌باری از تجارب بسیار ارزنده که حاصل سال‌ها تلاش در عرصه سازندگی میهن اسلامی است، اعتقاد دارد همچنان که در تمامی مسئولیت‌های کشوری در طول ۳۵ سال خدمت شبانه‌روزی توانسته به عنوان مدیری نمونه ایفای وظیفه کند، در مسئولیت نمایندگی هم به عنوان نماینده‌ای موفق و نمونه کشوری می‌تواند خدمتگزار مردم شریف و نجیب زادگاهش نهاوند باشد.

کانال صدای نهاوند

 
همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

  1. از بدو انقلاب در جهاد و پشتیبانی از جنگ و بعد در جهاددانشگاهی سراسری دانش بنیان .از تهران تا نهاوند ودر سمت های گوناگون در حال خدوت رسانی هستم .و اکنون بر حسب درخواست در این زمان آماده هستم با توججه به سوابق خدماتی راه گشا باشم در پست های لازم . دکتر امیر علی نهاوندی .تاریخ تولد ۱۹۶۵/۱/۳

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش