ظرفیت پذیرش مرکز صیانت کوثر نهاوند به ۴۰۰ نفر افزایش پیدا می کند

محکومیت یک میلیارد ریالی تاوان عرضه خارج از شبکه برنج دولتی

محکومیت شکارچی پاژن های گرین نهاوند

تامین آب ساخت و ساز مسکن ملی شهر نهاوند

شهید رئیسی انقلاب اسلامی را در دنیا عزتمند کرد

نقره داغ بوفه بیمارستانی در نهاوند

شهید آیت‌الله رئیسی با اخلاص، مردمی و خدمتگذار بود/کارهای کشور بدون وقفه در حال انجام است

نامگذاری پارک صخره ای نهاوند به نام خادم الرضا رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی

سید ابراهیم رییسی به شهادت رسید

«تانکرهای متخلف تخلیه کننده فاضلاب های چاههای جذبی نهاوند زیر تیغ قانون»

  • کد خبر : 2882

صدای نهاوند:

در حالی که کمتر از ۷۰ ساعت دیگر به برگزاری انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی نهاوند زمان باقی مانده است، با انصراف دو کاندیدای دیگر، تعداد نامزدهای باقی مانده  انتخابات مجلس نهاوند تا این لحظه به ۱۶ نفر رسید.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند از ستاد انتخابات شهرستان نهاوند، محمد تقی کاویانی و رئوف سیفی با ارائه انصراف کتبی، از حضور در عرصه انتخابات مجلس خارج شدند، بدین ترتیب تا این لحظه ۱۶ نفر در میدان رقابت باقی مانده اند که اسامی آنها به شرح ذیل است:

۰۰۱

اما  طبق شنیده های خبرنگار صدای نهاوند در ۴۸ ساعت آینده اتفاقات دیگری در راه است که نتیجه آنها کاهش تعداد کاندیدای های انتخابات مجلس نهاوند و تغییر در سبد آرا یک نامزد انتخابات خواهد بود.

انتخابات شهرستان نهاوند در شرایطی سه قطبی شده است که هر سهکاندیدای مطرح انتخابات در سه بخش خزل، گیان، زرین دشت و بخش مرکزی  و روستاهای بالای دست نهاوند دارای سبد آرا هستند. اما در بخش خزل و گیان سبد  آرا یکی از کاندیداهای مجلس در حال پیش افتادن از سایر رقبا است.

معادلات انتخابات در سطح شهر نهاوند که بیش از ۵۰ هزار رای دارد، ساده تر شده است و هر کدام از کاندیدا های انتخابات مجلس بتوانند رای خاموش و رای های شهر نهاوند را به سبد آرا خود اضافه کنند، شانس بیشتری برای ورود به ساختمان بهارستان دارند.

کاندیداهای انتخابات مجلس دهم شهرستان نهاوند عصر امروز سه شنبه و فردا چهارشنبه قرار است برگ های نهایی،  برد خود را رو می کنند،  که یکی از آنها برگزاری همایش و راهپیمایی های خیابانی است، در این هیاهو و هیجانات خیابانی عده ای ساکت و پنهان فقط اخبار را رصد می کنند و خیلی آرام و بدون اینکه دیده شوند آرا خود را به کاندیدای مورد نظر خواهند داد.

کانال صدای نهاوند

 

 

 

 

 

 

 

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش