۴۶۸ قطعه زمین برای ساخت نهضت ملی مسکن به متقاضیان در نهاوند واگذار شده است

شرور واراذل و اوباش سابقه‌دار مسلح نهاوند دستگیر شد

مدیر کل راه آهن غرب کشور به دادگاه احضار شد

کشف و توقیف دو دستگاه گنج یاب در شهرستان نهاوند

زوج نهاوندی مبلغ ۲۲۰ میلیون تومان(دو فقره فیش حج تمتع) را به خرید مسکن یک خانواده نیازمند اختصاص دادند

نهاوند رکورد دار جوجه ریزی در استان همدان است

راه اندازی اتاق بازرگانی نهاوند در راستای تحقق شعار سال

دعوت ۲ وزنه بردار نهاوندی به اردوی تیم ملی دختران

بقاع متبرکه نهاوند میزبان جشن ولایت علوی، اکمال نبوی

۱۰ طرح با اعتباری بالغ بر ۴۱۴ میلیارد ریال در هفته جهاد کشاورزی در نهاوند افتتاح می شود

 • کد خبر : 2720

صدای نهاوند:

مراسم  مظلومانه و با شکوه تشییع جنازه دانش آموز هفت ساله نهاوندی که ظهر دیروز بر اثر بی توجهی راننده مینی بوس سرویس مدرسه، جان خود را از دست داد صبح امروز در حالی برگزار شد که هیچ یک از مسئولان آموزش و پرورش نهاوند در این مراسم شرکت نکردند.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، صبح روز یک شنبه در فضای پر از غم، اشک و ماتم تشییع جنازه پیکر پاک و معصوم نازنین زهرا کولیوند هفت ساله برگزار شد.

IMG_3888

پیکر پاک، مطهر و  کوچک نازنین زهرا در حالی برای آخرین بار وارد منزل پدر و مادرش شد که سکوت مرگبار همراه با غم و غصه فضای منزل و کوچه را فرا گرفته بود و پیر و جوان، زن و مرد، کوچک و بزرگ در حال گریه کردن بودند.

IMG_3894

بعد از وداع آخر خانواده، اقوام و آشنایان با پیکر مطهر و پاک نازنین زهرا و در حالی که صدای گریه و شیون حاضران در این مراسم لحظه ای قطع نمی شد جنازه نازنین زهرا هفت ساله برای اقامه نماز و خاک سپاری به باغ بهشت نهاوند منتقل شد.

IMG_3898

بعد از اقامه نماز توسط مردم و حاضران در مراسم، جنازه کوچک و پاک نازنین زهرا برای خاک سپاری در دیار همیشگی و ابدی بر روی دستان مردم تا محل خاک سپاری تشییع شد.

IMG_3902

آنچه در این مراسم همه را تحت تاثیر خود قرار داده بود اشک ها و گریه های برادر کوچک نازنین زهرا بود، برادر کوچک نازنین زهرا رو به آسمان فریاد میزد خدایا نگذار آبجی منو خاک کنند، من آبجیم میخام تو را به خدا خاکش نکنید.

IMG_3905

علی کولیوند پدر نازنین زهرا برای آخرین بار با حالتی منقلب و محزون برای وداع آخر با گل پرپرش به سوی قبر کوچک دختر دردانه اش حرکت می کند.

IMG_3903

مادر نازنین زهرا که دیروز صحنه دلخراش و مصیب بار مرگ دختر خود را دیده بود،  هنوز در حالت کما و شوک قرار داشت، مادر نازنین زهرا هنوز باور نمی کرد دختر هفت ساله اش را باید برای همیشه به خاک پسپارد و تنها به منزل برگرد.

IMG_3907

و نازنین زهرا کوچک هفت ساله در حالی که هفت بهار بیشتر از عمر خود را سپری نکرده بود، درفضایی اشک بار و محزون در خاک آرام گرفت و برای همیشه داغ فراموش نشدنی بر دل پدر و مادر و اقوام خود بر جای گذاشت اما باید متاسف بود که  چرا هیچ یک از مسئولان آموزش و پرورش نهاوند  برای تسلی دل پدر و مادر داغدار نازنین زهرا در این مراسم شرکت نکردند.

کانال صدای نهاوند

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

 1. الهام گفت:

  همه ما ناراحتیم….امیدوارم خدا بهتون صبر بده….. و فرشته کوچولوی آسمونیتون همیشه روحش شاد باشه

 2. سمیه گفت:

  هیچ کلمه ای نمیتوان گفت برای ارام گرفتن دل مادر و پدر این دختر ناز
  مادری که صحنه مرگ فرزند خودشو دیده مگه میتونه ارام باشه مگه میتونه به زندگی عادی خودش برگرده فقط از خدا میخوام برای اروم گرفتن دل این مادر و پدر داغدیده تمام فرشته ها شو به صف کنه و صبری بزرگ و ارامشی اندازه یک معجزه براشون به همراه بیاره
  خدای بزرگ هیچ پدر و مادری رو به وسیله مرگ فزرندش آزمایش نکن
  الهی آمین

 • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
 • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش