۴۶۸ قطعه زمین برای ساخت نهضت ملی مسکن به متقاضیان در نهاوند واگذار شده است

شرور واراذل و اوباش سابقه‌دار مسلح نهاوند دستگیر شد

مدیر کل راه آهن غرب کشور به دادگاه احضار شد

کشف و توقیف دو دستگاه گنج یاب در شهرستان نهاوند

زوج نهاوندی مبلغ ۲۲۰ میلیون تومان(دو فقره فیش حج تمتع) را به خرید مسکن یک خانواده نیازمند اختصاص دادند

نهاوند رکورد دار جوجه ریزی در استان همدان است

راه اندازی اتاق بازرگانی نهاوند در راستای تحقق شعار سال

دعوت ۲ وزنه بردار نهاوندی به اردوی تیم ملی دختران

بقاع متبرکه نهاوند میزبان جشن ولایت علوی، اکمال نبوی

۱۰ طرح با اعتباری بالغ بر ۴۱۴ میلیارد ریال در هفته جهاد کشاورزی در نهاوند افتتاح می شود

  • کد خبر : 22865

صدای نهاوند:
فرمانده سپاه استان همدان؛گفت: شهید رئیسی انقلاب اسلامی را در دنیا عزتمند کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای نهاوند، سردار مظاهر مجیدی فرمانده سپاه استان همدان در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی، انتظامی و بسیجیان نهاوند گفت: مقاومت مردم در جبهه‌های دفاع مقدس و در دفاع از خرمشهر ستودنی بود و درس‌های زیادی از این عملیات گرفتیم.

وی اظهار داشت: با رشادت‌های فرزندان این مرز و بوم اجازه داده نشد یک وجب از خاک این کشور به دست دشمن بیفتد.

فرمانده سپاه استان همدان افزود: امروز وظیفه ما ادامه دادن راه شهدای عزیز و عمل به فرمایشات مقام‌ معظم رهبری و حفظ وحدت است.

وی ادامه داد: در شرایط اخیر و پس از شهادت رئیس‌جمهور محبوب، پایان یافتن مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری با هدایت‌های مقام‌ معظم رهبری روال کار کشور بدون وقفه ادامه پیدا کرد.

مجیدی اظهار داشت: باید قدردان نعمت ولایت‌فقیه باشیم که با درایت و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب از حوادث با موفقیت‌ها عبور کرده‌ایم.

وی بیان کرد: شهید سید ابراهیم رئیسی شبانه‌روز تلاش کرد و با روحیه جهادی و انقلابی خادم مردم بود و نشان داد با این تفکر است که می‌شود مشکلات را حل کرد.

فرمانده سپاه استان همدان گفت: وجود ایشان نشان داد انسان‌های طراز انقلاب اسلامی راهگشای کار کشور هستند و مردم هم در تشییع ایشان نشان دادند که قدردان زحمات رئیس جمهور شهید هستند.

وی بیان کرد: شهید رئیسی ابعاد مختلف شخصیتی داشتند و فرماندهی میدان و دیپلماسی را هماهنگ کردند و حکیمانه حرکت و ایران اسلامی را در دنیا عزتمند کرد.

سردار مجیدی افزود: راهبرهای کشور شامل عزت، حکمت و مصلحت را انجام داد و با اقتدار در مقابل استکبار ایستاد و با قدرت در عرصه‌های بین المللی از حق مردم و کشور دفاع کرد.

وی اظهار داشت: برخی‌ها حل مشکلات را فقط در چند کشور غرب جستجو می‌کردند ولی شهید رئیسی بر اساس مصلحت با کشورهایی که منافع ما را تامین می‌کرد ارتباط برقرار کرد.

فرمانده سپاه استان همدان گفت: عملیات وعده صادق یکی از نکات قوت و درخشان هماهنگی فرماندهی میدان و دیپلماسی بود که شهید حسین امیرعبداللهیان نقش اصلی را در این هماهنگی داشتند.

وی عنوان کرد: امروز باید خودمان را برای انتخابات آماده کنیم و کسی را که مانند شهید رئیسی است و ویژگی‌های ممتازی دارد انتخاب کنیم تا مسیر حرکت انقلاب اسلامی را با قدرت ادامه دهیم.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش