ظرفیت پذیرش مرکز صیانت کوثر نهاوند به ۴۰۰ نفر افزایش پیدا می کند

محکومیت یک میلیارد ریالی تاوان عرضه خارج از شبکه برنج دولتی

محکومیت شکارچی پاژن های گرین نهاوند

تامین آب ساخت و ساز مسکن ملی شهر نهاوند

شهید رئیسی انقلاب اسلامی را در دنیا عزتمند کرد

نقره داغ بوفه بیمارستانی در نهاوند

شهید آیت‌الله رئیسی با اخلاص، مردمی و خدمتگذار بود/کارهای کشور بدون وقفه در حال انجام است

نامگذاری پارک صخره ای نهاوند به نام خادم الرضا رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی

سید ابراهیم رییسی به شهادت رسید

«تانکرهای متخلف تخلیه کننده فاضلاب های چاههای جذبی نهاوند زیر تیغ قانون»

  • کد خبر : 22688

صدای نهاوند:
فرماندار نهاوند نتایج کامل آرا دوازدهمین دوره انتخابات مجلس این شهرستان را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، رئیس حوزه انتخابیه نهاوند گفت: جمع آراء مأخوذه صحیح در حوزه انتخابیه نهاوند ۷۳ هزار و ۵۰۸ رأی بود.

ضرغام احمدوند، رئیس حوزه انتخابیه نهاوند اعلام کرد: جمع آراء مأخوذه صحیح در این حوزه انتخابیه ۷۳ هزار و ۵۰۸ رأی بود که علیرضا نثاری با ۱۸ هزار و ۴۴۶ رأی به عنوان منتخب مردم نهاوند به مجلس راه یافت.

وی افزود: اصغر جهانیان با ۱۰ هزار و ۱۳۸ رأی، محمد بحیرائی با ۸۰۷۸ رأی، علیرضا شهبازی با ۷۶۰۴ رأی، مصطفی کاویانی با ۷۳۴۰ رأی، محمدصامد جهانیان با ۶۱۵۰ رأی، علیرضا خزائی با ۳۱۶۰ رأی، سامان قیصری با ۲۳۳۱ رأی، ندا سوری با ۱۲۱۲ رأی، غلامرضا خزایی با ۱۰۳۶ رأی و حجت‌الله بهرکشکول با ۱۰۱۰ رأی در جایگاه دوم تا دهم قرار دارند.

احمدوند ادامه داد: امید جلالوند با ۹۶۱ رأی، عبدالوحید خزائی با ۹۴۸  رأی، محسن هنرور با ۶۶۲ رأی، فتحعلی سراحی با ۶۵۵ رأی، مهدی قیطاسی با ۵۰۴ رأی، علی‌جعفر خزائی با ۵۰۳ رأی، عیسی سراقی با ۴۸۰ رأی، ذبیح‌الله جلالوند با ۴۱۹ رأی و حجت‌الله فاطمی‌کیا با ۳۸۵ رأی در جایگاه‌های بعدی قرار دارند.

وی اضافه کرد: فاطمه آقانوری با ۲۴۱ رأی، مهری زرین‌فرد با ۲۰۷ رأی، رحم‌خدا مولوی با ۱۸۶ رأی، احسان سیاه‌پوشی با ۱۵۵ رأی، صفدر ابوالفتحی با ۱۲۶ رأی، لیلی حیدری با ۱۲۵ رأی، احمد پیرحیاتی با ۱۰۷ رأی، مصطفی ولی‌زاده با ۹۳ رأی، حبیب قیاسی با ۹۱ رأی، بهنام بیجنوند با ۶۲ رأی، زهرا کورانی با ۵۳ رأی، سعید کیانی با ۱۹ رأی و علی ذولفقاری با ۱۳ رأی در جایگاه‌های دیگر قرار دارند.

رئیس حوزه انتخابیه نهاوند ادامه داد: اینک در اجرای ماده ۸۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی از تاریخ انتشار این آگهی به مدت دو روز هیأت اجرایی مرکز حوزه انتخابیه در محل فرمانداری شهرستان نهاوند برای قبول شکایات آماده است.

وی خاطرنشان کرد: در ضمن به استناد تبصره‌های ۱، ۲و ۳ ماده مذکور کسانی‌ که از نحوه برگزاری انتخابات شکایت داشته باشند، می‌توانند ظرف هفت روز از تاریخ اخذرأی شکایت مستند خود را به دبیرخانه شورای نگهبان نیز تـسلیم دارند و شکایـاتی قابل رسیدگی خواهند بود که مشـخصات شاکـی یا شاکـیان شـامل نام، نام خانوادگی، نام پدر، شغل، نشانی کامل، شماره تلفن (در صورت داشتن تلفن) و اصل امضای شاکی را داشته باشد. همچنین در صورتی که شاکی بدون دلیل و مدرک کسی را متهم کند و عمل شاکی عنوان افترا داشته باشد قابل تعقیب و پیگیری است.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش