۲۵ هزارتن آسفالت در سطح خیابان ها و محله های مختلف نهاوند توزیع و اجرا شده است

بسیج میدان دار امت اسلامی و جمهوری اسلامی ایران است

‍ اجرای ۷۵ عنوان برنامه در هفته بسیج در شهرستان نهاوند

ستادهای انتخاباتی از تخریب و اختلاف بپرهیزند

قاتل حادثه شهر فیروزان نهاوند ، در کمتر از دوساعت پس از ارتکاب قتل دستگیر شد

بزرگترین اتفاق حوزه کتابخوانی در یک دهه اخیر ، در نهاوند رخ داد

مغازه های که در نهاوند سد معبر می کنند،پلمپ،جریمه و لغو مجوز می شوند

بیانیه خانه مطبوعات نهاوند در پاسخ به کلیپ توهین آمیز شهردار برزول

ثبت نام نهایی ۵۷ نفر برای انتخابات مجلس نهاوند

حرمت و آبروی افراد توسط کاندیداها و طرفدارانشان رعایت شود

  • کد خبر : 22521

صدای نهاوند:
امام جمعه نهاوند، گفت: امیدواریم کاندیداها، ستادها و طرفدارانشان حق همدیگر را رعایت کنند و از تخریب و اختلاف پرهیز کنند و به یاری خدا مشارکت مردم را هم تقویت کنند.

به گزارش پایگاه خبری صدای نهاوند، حجت الاسلام عباسعلی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه گفت: دشمنان فتنه‌ها، تحریم‌ها، تهدیدها و جنگ را بر علیه کشور به راه انداختند ولی مردم با صبر و مقاومت همه نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کردند و یقین بدانیم که پیروزی نهایی برای مردم ایران اسلامی است.

امام جمعه نهاوند با اشاره به فرا رسیدن هفته بسیج افزود: بسیج ضامن حفظ نظام است و همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمود بسیج الگوی هسته‌های مقاومت در دنیای اسلام و مستضعفان عالم است.

وی بیان داشت: بسیج در هرجا وارد شده خوش درخشیده و در عرصه‌های مختلف این نیروی مردمی و با ایمان همیشه حاضر و در خدمت مردم بوده است.

حجت الاسلام مغیثی در بخش دیگری از خطبه‌ها به چهلمین روز عملیات طوفان الاقصی اشاره کرد و گفت: دشمن در این مبارزه هیچ دستاوردی نداشته است نه حماس را از بین برده و نه توانسته این شکست را ترمیم کند و فقط توانسته زن‌ها و کودکان را بکشد.

وی عنوان کرد: دنیا و وجدان بشریت اوج وحشی‌گری و خباثت جنایتکاران آمریکا و صهیونیست‌ها را مشاهده کردند و دیدیم در دنیا چقدر بر علیه این جنایت‌ها تظاهرات کردند.

امام جمعه نهاوند افزود: مدعیان حقوق بشر در قبال این جنایت‌های وحشتناک کاری نمی‌کنند و ابزاری در دست صهیونیست‌ها هستند و نباید به آنها امید داشته باشیم که برای مردم مظلوم فلسطین کاری بکنند.

وی در بخش دیگری از خطبه‌ها به انتخابات اشاره کرد و گفت: امیدواریم کاندیداها، ستادها و طرفدارانشان حق همدیگر را رعایت کنند و از تخریب و اختلاف پرهیز کنند و به یاری خدا مشارکت مردم را هم تقویت کنند.

حجت الاسلام مغیثی بیان داشت: همه کاندیدها محترم هستند و همه حق دارند و نباید بر علیه احدی از این کاندیداها سیاه‌نمایی شود و در ایام تبلیغات هم ستادها باید از کاندیدهای مورد نظر خود حمایت کنند و برنامه‌های وی را بیان کند و از اختلاف پرهیز کنند.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش