«تانکرهای متخلف تخلیه کننده فاضلاب های چاههای جذبی نهاوند زیر تیغ قانون»

مجلس انقلابی و خادم‌ملت گره‌گشای دستگاه اجرایی است

اهدا ۲ سری جهیزیه به نوعروسان نهاوندی به مناسبت دهه بسیج سازندگی

نبود پارکینگ در مرکز شهر نهاوند سبب پارک های نامنظم و غیر قانونی شده است

بانک ها برای حل مشکلات پروژه مسکن نهاوند کم کاری نکنند

دستگیری سارقان دینام کولر با ۱۶ فقره سرقت در نهاوند

دستگیری سه نفر سارق باغات در نهاوند

شوراها و دهیاران می‌توانند با فرهنگ‌سازی در تبیین برنامه‌های دولت نقش محوری داشته باشند

حرکت کارخانه سیمان نهاوند در جهت کسب موفقیت و افتخار است

برنامه فعالیت پزشکان متخصص در کلینیک تخصصی امام خمینی (ره) نهاوند اعلام شد

  • کد خبر : 22491

صدای نهاوند:
امام جمعه نهاوند، گفت: حرمت و آبروی افراد توسط کاندیداها و طرفدارانشان رعایت شود.

به گزارش صدای نهاوند، حجت الاسلام عباسعلی مغیثی روز جمعه در خطبه های نماز جمعه نهاوند، با اشاره به انتخابات مجلس، اظهار کرد: کاندیداها برای خدا تلاش کنند و اگر برنده شدید که باید برای مردم کار و تلاش کنید و اگر برنده هم نشدید به وظیفه خود عمل کرده اید و نباید ناراحت شوید.

مغیثی اظهار داشت: فضای انتخابات و تبلیغات نباید فضای بدی باشد که آبروی افراد را تحت تاثیر قرار دهد و هم خود کاندیداها رعایت کنند و هم طرفدارانشان، چون همه افراد احترام و آبرو دارند و نباید تهمت و غیبت و دروغ در مورد افراد گفته شود.

وی گفت: با توجه به اینکه همه افراد ثبت‌نام کرده متدین، با ایمان، تحصیل‌کرده و برای انجام تکلیف وارد عرصه شدند؛ امیدواریم انتخاباتی حداکثری و سالم داشته باشیم.

امام جمعه نهاوند افزود: امروز صبر و مقاومت مردم ایران سرمشق جبهه مقاومت و فلسطینی ها شده است و همانطور که ما از چالشها عبور کردیم آنها هم قطعا از این مشکلات عبور می‌کنند.

وی بیان داشت: آمریکایی‌ها در مسیر حرکت انقلاب مزاحمت ایجاد کردند ولی هیچ غلطی نتوانستند بکنند و یقینا فلسطینی‌ها هم پیروز می شوند و پیروزی مظلومان وعده خداوند است.

حجت الاسلام مغیثی گفت: آمریکا همانطور که امام راحل فرمودند شیطان بزرگ و منشأ همه بدبختی‌های عالم است و مبارزه با استکبار و آمریکا همواره ادامه دارد.

وی در بخش دیگری از خطبه‌ها به سفر سران کشورهای اروپایی و آمریکایی به سرزمین‌های اشغالی فلسطین اشاره کرد و اظهار داشت: سران غرب و اشرار عالم از جنایت‌های صهیونیست‌ها حمایت کردند و مدعی دفاع از حقوق بشر هم هستند که واقعا شرم‌آور است.

امام جمعه نهاوند ادامه داد: شورای امنیت و سازمان ملل و مدعیان حقوق بشر ابزاری در دست دشمنان هستند و با این ابزار از جنایتکاران حمایت می‌کنند و در مقابل چشمان مردم دنیا کودکان و زنان قتل و عام می‌شوند و آنها هم حمایت می‌کنند.

وی بیان کرد: همانطور که رهبر انقلاب تاکید کردند؛ مبارزه با استکبار و مقاومت در برابر ظالم وظیفه دینی، انسانی و همیشگی ما است.

حجت الاسلام مغیثی گفت: عملیات طوفان الاقصی ضربه کاری به صهیونیست‌ها زد و حیثیت نظامی و اطلاعاتی آنها را بر باد داد و به دلیل این شکست است که استکبار جهانی از صهیونیست‌ها حمایت می‌کند.

وی در بخش دیگری از خطبه‌ها اظهار داشت: دوران عربده کشی آمریکا در‌ منطقه به پایان رسیده است و خودشان می دانند ایران اسلامی از چه قدرتی برخوردار است.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش