نرخ سرویس های مدارس در نهاوند اعلام شد

دشمنان برای به آشوب کشاندن کشور و متوقف ساختن پیشرفت‌های انقلاب اسلامی شکست مفتضحانه خوردند

آموزش و پرورش به عنوان مهمترین دستگاه فرهنگی کشور، باید در اولویت قرار گیرد

دشمن روی ایجاد مشکل در آموزش وپرورش و فریب دانش آموزان سرمایه گذاری کرده است

۲۹ هزار دانش آموز دانش آموز نهاوندی مهر امسال را با شور و نشاط آغاز خواهند کرد

کلیه واحدهای تولیدی و خدماتی نهاوند که وضعیت آلایندگی واحد خود را اعلام نکنند در لیست واحدهای آلاینده قرار می گیرند

باسازی یکی از قتل های شهرستان نهاوند انجام شد

جلوگیری از شروع به کار سد گرین نهاوند خدمت به مردم نیست

دو کشته و سه مجروح در تصادف جاده نهاوند_آورزمان

قاتل حادثه سراب فارسبان نهاوند، بامداد جمعه ۱۰ شهریورماه دستگیر شد

  • کد خبر : 22369

صدای نهاوند:
امام جمعه نهاوند، گفت: انتخاب اصلح را با تحقیق و بررسی انجام دهیم و سعی کنیم افراد سالم، صالح و باتقوا را انتخاب کنیم تا برای مردم کار کنند.

به گزارش صدای نهاوند، حجت الاسلام عباسعلی مغیثی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه گفت: سرچشمه تروریست به بیان امام راحل آمریکایی‌ها هستند و هرجای کره زمین جنگی است اصل آن به آمریکا برمی‌گردد.

مغیثی وی در بخش دیگری از خطبه‌ها اظهار داشت: همانطور که رهبر انقلاب فرمودند؛ منافقین ۱۷ هزار نفر از مردم ما را به شهادت رساندند ولی مردم صحنه را خالی نکردند و این عظمت مردم ما است.

امام جمعه نهاوند افزود: مردم هزاران شهید دفاع مقدس، حرم و شهدای ناجا و امنیت را تقدیم کردند و دست از مقاومت و انقلاب نکشیدند که این عظمت مردم است.

حجت الاسلام مغیثی ادامه داد: این ارزش است و عده‌ای همچنان مشتاق و برای خدا آماده شهادت هستند و این خیلی کار بزرگی است.

وی در بخش دیگری از خطبه‌ها با بیان اینکه هر پیشرفتی در سایه امنیت ایجاد می‌شود، گفت: امنیت ریشه و پایه بسیاری از فعالیت‌ها و اقدامات است و دشمنان کشور سعی دارند وانمود کنند که کشور امنیت ندارد.

امام جمعه نهاوند در بخش دیگری از خطبه‌ها اظهار داشت: سفر رئیس جمهور به کشور آفریقا و عضویت ایران در گروه بریکس اتفاق مهمی بود که نقشه‌های دشمنان را برای منزوی کردن ایران خنثی کرد.

وی ادامه داد: دشمن از این مسائل ناراحت است و امروز چه دشمنان بخواهند یا نخواهند ایران به قدرتی با نفوذ تبدیل شده است.

حجت الاسلام‌مغیثی در بخش دیگری از خطبه‌ها به حماسه اربعین اشاره کرد و گفت: پیاده روی اربعین واقعا پدیده بزرگ، عجیب و بی نظیری است که این اقدام در دنیا ارزشمند است.

وی افزود: هرکسی که نمی‌تواند در‌ پیاده روی اربعین شرکت کند می‌تواند در موکب‌ها به زائران خدمت کند و خیرین هم می‌توانند با پشتیبانی از ایستگاه‌های صلواتی در این حماسه سهیم باشند.

امام جمعه نهاوند در بخش دیگری از خطبه‌ها به موضوع انتخابات اشاره کرد و گفت: انتخاب اصلح را با تحقیق و بررسی انجام دهیم و سعی کنیم افراد سالم، صالح و باتقوا را انتخاب کنیم تا برای مردم کار کنند.

وی در بخش دیگری از خطبه‌ها به هفته دولت اشاره کرد و ادامه داد: انشاالله دولتمردان بتوانند وظیفه خود را انجام دهند و به مردم خدمت کنند چون این مردم شایسته بهترین خدمات هستند.

حجت الاسلام مغیثی در پایان اظهار داشت: امیدواریم‌ دولت‌مردان ما شهیدان رجایی و باهنر را سرلوحه کار خود قرار دهند و در راه اعتلای انقلاب اسلامی حرکت کنند.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش