ظرفیت پذیرش مرکز صیانت کوثر نهاوند به ۴۰۰ نفر افزایش پیدا می کند

محکومیت یک میلیارد ریالی تاوان عرضه خارج از شبکه برنج دولتی

محکومیت شکارچی پاژن های گرین نهاوند

تامین آب ساخت و ساز مسکن ملی شهر نهاوند

شهید رئیسی انقلاب اسلامی را در دنیا عزتمند کرد

نقره داغ بوفه بیمارستانی در نهاوند

شهید آیت‌الله رئیسی با اخلاص، مردمی و خدمتگذار بود/کارهای کشور بدون وقفه در حال انجام است

نامگذاری پارک صخره ای نهاوند به نام خادم الرضا رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی

سید ابراهیم رییسی به شهادت رسید

«تانکرهای متخلف تخلیه کننده فاضلاب های چاههای جذبی نهاوند زیر تیغ قانون»

  • کد خبر : 22158

صدای نهاوند:
امام جمعه نهاوند، گفت: رونمایی از موشک فراصوت فتاح برای مستضعفان و برای دوستان مایه امید و خوشحالی، برای دشمنان مایه ترس و اضطراب و برای دنیا مایه حیرت و شگفتی است.

به گزارش پایگاه خبری صدای نهاوند،حجت الاسلام عباسعلی مغیثی در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: امروز در جنگ ترکیبی، رسانه ای، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و همه جانبه دشمنان بر ضد نظام اسلامی هستیم که باید حضور فعال داشته باشیم و با هجمه‌های دشمنان مقابله کنیم.

حجت الاسلام مغیثی گفت: امام خودباوری و اسلام ناب را به ما هدیه داد و بر همین اساس ۴۳ سال است در مقابل دشمنان ایستاده ایم.

وی بیان کرد: عوامل امیدآفرین امنیت و کارآمدی است که امروز به یاری خدا امنیت مثال زدنی داریم و انقلاب اسلامی هر روز کارآمد تر از گذشته در حرکت هستیم.

امام جمعه نهاوند در بخش دیگری از خطبه ها افزود: رونمایی از موشک فراصوت فتاح برای مستضعفان و برای دوستان مایه امید و خوشحالی، برای دشمنان مایه ترس و اضطراب و برای دنیا مایه حیرت و شگفتی است.

وی عنوان کرد: جوانان مومن این کشور در همه عرصه‌های دفاعی، هسته ای، پزشکی، نانو، موشکی و دیگر بخش‌هایی که ورود کردند سرآمد شدند و این باعث افتخار است.

حجت الاسلام مغیثی گفت: امروز گفتمان مقاومت در منطقه حرف اول را می زند و کشورهای منطقه فهمیدند که آمریکا برای آنها کاری نمی‌کند.

وی در بخش دیگری از خطبه ها اظهار داشت: تابستان فرا رسیده است و باید برای اوقات فراغت جوانان فکری شود که خانواده‌ها و نهادهای فرهنگی، مذهبی، مساجد و هرکسی کاری می تواند باید برای غنی کردن اوقات فراغت جوانان انجام دهد و باید مراقب جوانان باشیم.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش