سراب گیان و فارسبان دو قطب گردشگری نهاوند در برزخ مدیریت و مالکیت

ورزشگاه مهندس علیمرادیان شهرستان نهاوند دارای ردیف بودجه شد

کنترل تورم و رونق تولید باعث حل مشکلات کشور می شود

۳۹ هزار گردشگر از جاذبه‌های نهاوند بازدید کردند

دستگیری سارق داخل خودرو در نهاوند

درجه شهرداری برزول نهاوند ارتقا یافت

احداث بوستان مشاهیر در نهاوند

بستری ۱۸۶ بیمار مشکوک و قطعی ابتلا به کرونا در همدان

هیچ گونه مشکلی در تامین و توزیع اقلام ضروری و میوه تنظیم بازار شب عید نهاوند وجود ندارد

دستگیری ۲ سارق قطعات و لوازم داخل خودرو در نهاوند

  • کد خبر : 21653

نماینده مردم نهاوند در مجلس:

پیگیری افزایش پزشکان عمومی و متخصص نهاوند

صدای نهاوند:
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی از بهبود وضعیت بهداشت و درمان این شهرستان خبر داد و گفت: البته کمبودهایی نظیر پزشک عمومی و متخصص وجود دارد و پیگیر حل آنها هستیم.

علیرضا شهبازی به جلسه اخیر مجمع نمایندگان استان با رئیس دانشگاه علوم پزشکی اشاره کرد و افزود: خوشبختانه این جلسه دستاوردهای خوبی داشت و ما در جریان اقدامات و مشکلات دانشگاه علوم پزشکی همدان قرار گرفتیم.

وی بیان کرد: در این جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی گزارش کاری از اقدامات ارائه داد و مهمترین مسائل و دغدغه‌های حوزه سلامت را که می‌توان با ظرفیت نمایندگان در رفع آنها گام برداشت تبیین کرد.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح بعضی از مشکلات برخی از بیمارستان‌های استان در این جلسه عنوان کرد: قرار بر این شد نمایندگان نیز در کنار مجموعه دانشگاه علوم پزشکی پیگیر حل مسائل باشیم.

وی یادآور شد: در حال حاضر بهداشت و درمان استان شرایط بهتری یافته که می‌توان به بهبود وضعیت شهرستان نهاوند هم اشاره کرد اما کمبودهایی نیز وجود دارد که باید در سایه تعامل و مطالبه‌گری به آنها رسیدگی کرد.

شهبازی با تاکید به اینکه در نهاوند در تامین تجهیزات و امکانات بهداشتی و درمانی اقدامات خوبی صورت گرفته هرچند کمبودهایی هم وجود دارد و امیدواریم آنها نیز برطرف شود گفت: با توجه به مسائلی که در نهاوند مواجه هستیم و بیشترین اعزام بیمار را برای درمان به مرکز استان داریم، امیدواریم هر چه زودتر این مسائل حل شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر نهاوند با کمبود پزشک مواجه است که از طریق استان و مرکز تهران پیگیر رفع آنها بودیم عنوان کرد: به دنبال این هستیم که تعداد پزشکان عمومی و متخصص نهاوند افزایش یابد.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نسبت به ورود برخی تجهیزات پزشکی در نهاوند نیز اقداماتی داشتیم و امیدواریم دانشگاه علوم پزشکی آنها را به وزارت بهداشت منعکس کند تا شاهد کمک‌های بیشتری باشیم و مسائل برطرف شود که البته قول پیگیری را از مجموعه علوم پزشکی پیگیری شنیده‌ایم.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش