۴۶۸ قطعه زمین برای ساخت نهضت ملی مسکن به متقاضیان در نهاوند واگذار شده است

شرور واراذل و اوباش سابقه‌دار مسلح نهاوند دستگیر شد

مدیر کل راه آهن غرب کشور به دادگاه احضار شد

کشف و توقیف دو دستگاه گنج یاب در شهرستان نهاوند

زوج نهاوندی مبلغ ۲۲۰ میلیون تومان(دو فقره فیش حج تمتع) را به خرید مسکن یک خانواده نیازمند اختصاص دادند

نهاوند رکورد دار جوجه ریزی در استان همدان است

راه اندازی اتاق بازرگانی نهاوند در راستای تحقق شعار سال

دعوت ۲ وزنه بردار نهاوندی به اردوی تیم ملی دختران

بقاع متبرکه نهاوند میزبان جشن ولایت علوی، اکمال نبوی

۱۰ طرح با اعتباری بالغ بر ۴۱۴ میلیارد ریال در هفته جهاد کشاورزی در نهاوند افتتاح می شود

  • کد خبر : 21520

صدای نهاوند:
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: دشمنان اخیرا جنگ ترکیبی را شروع کردند و همه گروهک ها و تروریست ها و هرکسی با نظام اسلامی ضدیت داشت را جمع کردند.

نماینده  مردم تهران در جمع مردم نهاوند در مراسم گرامیداشت یوم الله ۹ دی گفت: مردم با بصیرت انقلاب اسلامی با حضور پرشور خود روز تاریخی و حماسی را رقم زدند.

وی اظهار داشت: دشمنان از مدت ها قبل فتنه را برنامه ریزی کرده بودند و در طول مدت فتنه هر اهانتی را انجام دادند و خون مردم را به جوش آوردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس افزود: دشمن در طول این سال ها همیشه به دنبال فتنه و توطئه هستند ولی حضور مردم در صحنه خنثی کننده توطئه‌ ها بوده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش به توطئه های دیگر دشمنان اشاره کرد و ادامه داد: دشمنان با ایجاد داعش درصدد ضربه زدن به کشور بودند که این توطئه نیز با رشادت حاج قاسم و محور مقاومت خنثی شد.

کوثری گفت: دشمنان با پیشرفت کشور مخالف هستند و در برجام هم به تعهدات برجامی خود پایبند نبوده اند و در مذاکرات اخیر هم بدقولی می کنند ولی باید بدانند ایران اسلامی با گذشته فرق دارد و امروز قوی شده است.

نماینده مردم تهران در مجلس اظهار داشت: دشمنان می خواهند ما از نفوذ منطقه ای و حمایت از محور مقاومت دست بکشیم و قدرت موشکی و هسته ای نداشته باشیم ولی با تدابیر رهبر انقلاب در این عرصه ها قدرتمند هستیم.

وی ادامه داد: بعد از این همه توطئه دشمنان اخیرا جنگ ترکیبی را شروع کردند و همه گروهک ها و تروریست ها و هرکسی با نظام اسلامی ضدیت داشت را جمع کردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: دشمنان با آموزش های مختلف گروه های مخالف و تجزیه طلب را بر ضد کشور بسیج کرده بودند و عده ای از جوانان را فریب دادند.

وی ادامه داد: باید جوانان را آگاه کنیم و نقش والدین در این راه بسیار مهم است و نباید جوانان را رها کنیم.

کوثری افزود: ولی کسانی که پول گرفتند و آموزش دیده بودند و به عامل دشمن تبدیل شده بوده اند فرق دارد و مردم خواستار برخورد با این عوامل هستند.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: این دولت دارد کار می کند و بالا رفتن نرخ ارز هم یک توطئه است چون دشمنان در این اقدامات اخیر نتوانستند کاری بکنند و باید این را بدانیم کار دشمن دشمنی کردن است.

وی بیان داشت: دشمن اگر از یک راهی به نتیجه نرسد از راه های دیگر دست به کار می شود و ما باید اینقدر قوی باشیم که توطئه های دشمنان نتواند کاری کند.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش