پیگیری افزایش پزشکان عمومی و متخصص نهاوند

برگزاری ۱۲۰ عنوان برنامه به مناسبت دهه فجر توسط سپاه نهاوند

کشف تریاک و کالای قاچاق در نهاوند

بودجه ۱۶۴ میلیارد تومانی شهرداری نهاوند تقدیم شورای اسلامی شهر شد

بانکهای نهاوند در خصوص سرعت بخشیدن به پرداخت وام ها تصمیمات لازم را اتخاذ کنند

صرفه‌جویی شهروندان و دستگاه‌های اجرایی در مصرف گاز ضروری است

۱۰ پروژه نیمه‌ تمام ورزشی در نهاوند وجود دارد

شکارچی غیرمجاز یک راس قوچ وحشی در نهاوند به جریمه نقدی و و حبس تعزیری محکوم شد

افت فشار و قطعی گاز در نهاوند نداشتیم

اجرای بیش از ۱۰۰ برنامه فرهنگی در دهه فجر در نهاوند

  • کد خبر : 21361

معاون فنی اداره کل نوسازی مدارس استان همدان:

۲۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون سهم نوسازی مدارس شهرستان نهاوند می باشد

صدای نهاوند:
معاون فنی اداره کل نوسازی مدارس استان همدان: 24 میلیارد و ۴۰۰ میلیون سهم نوسازی مدارس شهرستان نهاوند می باشد.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، مهندس جامه بزرگ ظهر سه شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان نهاوند اظهار داشت: ۳میلیارد و ۴۰۰ میلیون اعتبار استانی و ۲۱ میلیارد اعتبار ملی جمعاً ۲۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون سهم نوسازی مدارس شهرستان نهاوند می باشد.

وی افزود : مدرسه ۶ کلاسه روستای سهران با ۱ میلیارد اعتبار؛ مدرسه ۷ کلاسه جهان آباد ۱.۵ میلیارد اعتبار؛ تکمیل مدرسه ۹ کلاسه وراینه ۱ میلیارد؛ تکمیل مدرسه قشلاق دهفول ۶۰۰ میلیون ومدرسه ۲ کلاسه سیاه دره با ۷۰۰ میلیون اعتبار بصورت نقدی تا انتهای سال به بهره برداری خواهند رسید.

معاون فنی اداره کل نوسازی مدارس گفت : پروژه شهید محلاتی که امسال مبلغ ۷ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار به آن داده شده ودر بحث محرومیت زدایی دو پروژه ای که در حال حاضر تامین اعتبار نشده و یک پروژه دیگر مسکن مهر که با توجه به تامین اعتبارات پرداخت شده تا پایان سال تکمیل خواهند شد.

وی در بحث سیستم گرمایشی مدارس بیان داشت : در بحث سیستم گرمایشی چند مدرسه سیستم گرمایشی آنها تعویض شده و مدارسی که مشکلات اساسی داشته اند تا پایان تکمیل سرویس، مدارس آنها بسته خواهند شد.

وی اضافه کرد:اردوگاه ۱۸.۵ هکتاری در نزدیکی بام نهاوند قرار گرفته است که این مکان برای تخلیه هیجانات دانش آموزان صورت گرفته و تاکنون ساخت و ساز اولیه آن انجام شده است.

وی در ادامه در خصوص مدارس طرح برکت اظهار داشت : در بحث طرح برکت سه پروژه در بخش خزل و فهرومند و بدیع الزمان، مدرسه دو کلاسه محمدآباد چولک و مدرسه سرخ کند نیاز به نوسازی دارند که انجام خواهند شد.

وی افزود : تکمیل و ادامه ساخت ساختمان نیمه کاره ی آموزش پرورش با ۳.۵ میلیارد تومان اعتبار، استخر دانش اموزی ۲۲ میلیارد اعتبار در در دست اقدام هستند.

وی تصریح کرد : مدرسه سنایی در ۲۲ بهمن به بهره برداری میرسد اما هنوز وضعیت آب و فاضلاب آن دارای مشکل است و هر چه زودتر بایستی این مشکل مرتفع شود.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش