پیگیری افزایش پزشکان عمومی و متخصص نهاوند

برگزاری ۱۲۰ عنوان برنامه به مناسبت دهه فجر توسط سپاه نهاوند

کشف تریاک و کالای قاچاق در نهاوند

بودجه ۱۶۴ میلیارد تومانی شهرداری نهاوند تقدیم شورای اسلامی شهر شد

بانکهای نهاوند در خصوص سرعت بخشیدن به پرداخت وام ها تصمیمات لازم را اتخاذ کنند

صرفه‌جویی شهروندان و دستگاه‌های اجرایی در مصرف گاز ضروری است

۱۰ پروژه نیمه‌ تمام ورزشی در نهاوند وجود دارد

شکارچی غیرمجاز یک راس قوچ وحشی در نهاوند به جریمه نقدی و و حبس تعزیری محکوم شد

افت فشار و قطعی گاز در نهاوند نداشتیم

اجرای بیش از ۱۰۰ برنامه فرهنگی در دهه فجر در نهاوند

  • کد خبر : 21356

صدای نهاوند:
فرماندار نهاوند، گفت: برخی از پروژه های نیمه کاره آموزش و پرورش قرار بود مهرماه وارد چرخه ی آموزشی شوند اما متاسفانه به علت عدم اعتبارات این کار انجام نشد.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، ضرغام احمدوند ظهر سه شنبه در جلسه شورای آموزش وپرورش این شهرستان ضمن تشکر از دانش آموزان و معلمان که در راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت کردند ،اظهار داشت: ۱۳ آبان یکی از روزهای سرنوشت ساز مردم ایران است و دشمن به خیال خام خود قصد داشت که این مراسم را به هم بریزد اما خدا را شاکریم که این اتفاق شکل نگرفت و این مراسم به بهترین نحو ممکن با محوریت امام جمعه نهاوند برگزار شد.

احمدوند در ادامه در خصوص پروژه های آموزش و پرورش بیان داشت: برخی از پروژه های نیمه کاره آموزش و پرورش قرار بود مهرماه وارد چرخه ی آموزشی شوند اما متاسفانه به علت عدم اعتبارات این کار انجام نشد.

وی افزود : پروژه های نیمه کاره آموزشی که روی زمین مانده اند، و خیلی از وسایل آنها به سرقت رفته اند، امیدوار هستیم که در اولین فرصت به اتمام برسند، و تعیین تکلیف شوند، که برای اینکار نیازمند اعتبارات و البته حمایت دستگاه های خدمات رسان هستند تا ‌به بهره‌برداری برسند‌.

وی تصریح کرد: اداره نوسازی مدارسی که نیاز به نوسازی دارند ورود پیدا کرده و آنها را به چرخه آموزشی برگرداند.

احمدوند درخصوص ساختمان نیمه کاره ی آموزش و پرورش نهاوند بیان داشت : این ساختمان که چندین سال است نیمه کاره به حال خود رها شده و به مکانی برای تجمع معتادین درآمده است که در برخی از قسمت های آن شاهد تخریب و یا سرقت گوشه ای از اموال آن هستیم باید هرچه سریعتر تکمیل و به بهره برداری برسد.

فرماندار نهاوند با اشاره به کسب رتبه های برتر آموزش و پرورش افزود: راهیابی برخی دانش آموزان به مراحل المپیادی و بالاتر نشانه پویایی دانش آموزان در آموزش و پرورش شهرستان نهاوند است که در اکثر زمینه ها رتبه های برتر را کسب نموده اند.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش