۲۵ هزارتن آسفالت در سطح خیابان ها و محله های مختلف نهاوند توزیع و اجرا شده است

بسیج میدان دار امت اسلامی و جمهوری اسلامی ایران است

‍ اجرای ۷۵ عنوان برنامه در هفته بسیج در شهرستان نهاوند

ستادهای انتخاباتی از تخریب و اختلاف بپرهیزند

قاتل حادثه شهر فیروزان نهاوند ، در کمتر از دوساعت پس از ارتکاب قتل دستگیر شد

بزرگترین اتفاق حوزه کتابخوانی در یک دهه اخیر ، در نهاوند رخ داد

مغازه های که در نهاوند سد معبر می کنند،پلمپ،جریمه و لغو مجوز می شوند

بیانیه خانه مطبوعات نهاوند در پاسخ به کلیپ توهین آمیز شهردار برزول

ثبت نام نهایی ۵۷ نفر برای انتخابات مجلس نهاوند

حرمت و آبروی افراد توسط کاندیداها و طرفدارانشان رعایت شود

  • کد خبر : 21352

صدای نهاوند:
امام جمعه نهاوند، گفت: آمریکا و اروپا دلشان برای زنان نمی‌سوزد که شعار زن ، زندگی و آزادی می دهند آنها می‌خواهند ایران اسلامی را هدف قرار دهند و عده ای را به این بهانه تحریک می کنند که جلوی پیشرفت های ایران اسلامی را بگیرند.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، حجت الاسلام و المسلمین مغیثی در شورای آموزش وپرورش شهرستان نهاوند اظهار داشت : فضای مجازی یکی از فضاهایی است که جامعه را به سمت و سوی نابودی می برد و به دروغ و شایعات دامن می زند و آن را پمپاژ می‌کند.

حجت الاسلام مغیثی با اشاره به این موضوع که تا به یقین نرسیده اید به اخبار اعتماد نکنید ، افزود : یکی از راه‌های درمان جامعه امروز ، دامن نزدن به دروغ و شایعات و اخبار دشمنان و فضای مجازی است و مردم تا به یقین نرسیده اند به اخبار اعتماد نکنند.

امام جمعه نهاوند در ادامه گفت: یکی از موفقیت های هوا و فضای ایران اسلامی تولید موشک هایی است که با موشک های اروپا و آمریکا مقابله می کند و میدان را برای دشمنان تنگ می کنند .

مغیثی با اشاره به حوادث اخیر بیان داشت : آمریکا و اروپا دلشان برای زنان نمی‌سوزد که شعار زن ، زندگی و آزادی می دهند آنها می‌خواهند ایران اسلامی را هدف قرار دهند و عده ای را به این بهانه تحریک می کنند که جلوی پیشرفت های ایران اسلامی را بگیرند.

وی در خاتمه افزود : رسانه های معاند و ضدانقلاب که به دنبال ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران و انقلاب هستند، همواره تلاش کرده اند با دروغ پراکنی و فریب مردم از آب گل آلود ماهی بگیرند و از هر فرصتی هم برای این اهداف شوم خودشان استفاده می کنند.این افراد و رسانه ها در هر اتفاقی روزانه صدها خبر دروغ منتشر می کنند و مردم باید در این خصوص بیدار باشند و گول استکبار جهانی و دست نشانده هایش را نخورند .

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش