پیگیری افزایش پزشکان عمومی و متخصص نهاوند

برگزاری ۱۲۰ عنوان برنامه به مناسبت دهه فجر توسط سپاه نهاوند

کشف تریاک و کالای قاچاق در نهاوند

بودجه ۱۶۴ میلیارد تومانی شهرداری نهاوند تقدیم شورای اسلامی شهر شد

بانکهای نهاوند در خصوص سرعت بخشیدن به پرداخت وام ها تصمیمات لازم را اتخاذ کنند

صرفه‌جویی شهروندان و دستگاه‌های اجرایی در مصرف گاز ضروری است

۱۰ پروژه نیمه‌ تمام ورزشی در نهاوند وجود دارد

شکارچی غیرمجاز یک راس قوچ وحشی در نهاوند به جریمه نقدی و و حبس تعزیری محکوم شد

افت فشار و قطعی گاز در نهاوند نداشتیم

اجرای بیش از ۱۰۰ برنامه فرهنگی در دهه فجر در نهاوند

  • کد خبر : 21352

صدای نهاوند:
امام جمعه نهاوند، گفت: آمریکا و اروپا دلشان برای زنان نمی‌سوزد که شعار زن ، زندگی و آزادی می دهند آنها می‌خواهند ایران اسلامی را هدف قرار دهند و عده ای را به این بهانه تحریک می کنند که جلوی پیشرفت های ایران اسلامی را بگیرند.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، حجت الاسلام و المسلمین مغیثی در شورای آموزش وپرورش شهرستان نهاوند اظهار داشت : فضای مجازی یکی از فضاهایی است که جامعه را به سمت و سوی نابودی می برد و به دروغ و شایعات دامن می زند و آن را پمپاژ می‌کند.

حجت الاسلام مغیثی با اشاره به این موضوع که تا به یقین نرسیده اید به اخبار اعتماد نکنید ، افزود : یکی از راه‌های درمان جامعه امروز ، دامن نزدن به دروغ و شایعات و اخبار دشمنان و فضای مجازی است و مردم تا به یقین نرسیده اند به اخبار اعتماد نکنند.

امام جمعه نهاوند در ادامه گفت: یکی از موفقیت های هوا و فضای ایران اسلامی تولید موشک هایی است که با موشک های اروپا و آمریکا مقابله می کند و میدان را برای دشمنان تنگ می کنند .

مغیثی با اشاره به حوادث اخیر بیان داشت : آمریکا و اروپا دلشان برای زنان نمی‌سوزد که شعار زن ، زندگی و آزادی می دهند آنها می‌خواهند ایران اسلامی را هدف قرار دهند و عده ای را به این بهانه تحریک می کنند که جلوی پیشرفت های ایران اسلامی را بگیرند.

وی در خاتمه افزود : رسانه های معاند و ضدانقلاب که به دنبال ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران و انقلاب هستند، همواره تلاش کرده اند با دروغ پراکنی و فریب مردم از آب گل آلود ماهی بگیرند و از هر فرصتی هم برای این اهداف شوم خودشان استفاده می کنند.این افراد و رسانه ها در هر اتفاقی روزانه صدها خبر دروغ منتشر می کنند و مردم باید در این خصوص بیدار باشند و گول استکبار جهانی و دست نشانده هایش را نخورند .

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش