اختتامیه جشنوار شعر طنز استان همدان در نهاوند برگزار شد

افتتاح مسکن مددجویان کمیته امداد نهاوند در سومین روز دهه فجر

بیانیه سه کشور انگلیس، فرانسه و آلمان بر ضد ایران بی‌شرمی آنها است

اولویت دولت سیزدهم اتمام پروژه‌های نیمه تمام‌ است/نهاوند قطب غیر ساحلی پرورش ماهی در استان است

برف تمام مقاطع تحصیلی شهرستان نهاوند را تعطیل کرد

مدیریت توامان آب و برق در شهرستان نهاوند در حال اجراست

کسب عنوان قهرمانی مسابقات بسکتبال مقطع متوسطه دوم استان توسط تیم دختران شهرستان نهاوند

همزمان با ایام دهه فجر/افتتاح و کلنگ زنی ۹۹ پروژه عمرانی با اعتبار بیش از ۷۰۰میلیارد تومان در نهاوند

دهه فجر فرصتی برای اطلاع رسانی اقدامات و خدمات انجام شده بیش از ۴ دهه نظام است

بودجه ۲۷۰میلیارد تومانی شهرداری نهاوند تقدیم شورای اسلامی شهر شد

  • کد خبر : 21123

صدای نهاوند:
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل سد گرین حل شود بسیاری از مشکلات آب شرب و کشاورزی نهاوند حل می شود و مطالبه چند ساله مردم نهاوند است.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، علیرضا شهبازی ظهر امروز در جلسه شورای اداری که با حضور وزیر آموزش و پرورش در فرمانداری نهاوند برگزار شد گفت: افتتاح بیمارستان قدوسی ظلم به نهاوند بود و بدون تجهیزات افتتاح شد و دستگاه سرمایشی مناسب ندارد و مشکلات شبکه و بهداشت و درمان نهاوند باید حل شود.

شهبازی بیان کرد: بافت فرسوده شهرستان و مردم ساکن آن منطقه وضعیت مناسبی ندارد و این وضعیت نابسامان که در‌ گردشگری داریم باید حل شود.

وی با بیان اینکه پتروشیمی نهاوند باید پیگیری کنیم تا تامین منابع شود و دغدغه اشتغال را نداشته باشیم، افزود: باید ما را کمک کنید تا مشکلات بخش های مختلف حل شود.

نماینده مردم نهاوند، گفت: سفر امروز نتایج و مصوبات خوبی برای شهرستان خواهد داشت که با پیگیری فرماندار اجرایی خواهد شد و من از وزیر آموزش پرورش می خواهیم علاوه بر مصوبات دولت موارد خاصی که نهاوند دارد را هم مضاعف پیگیری کنند.

علیرضا شهبازی اظهار کرد: هفتگی تجمع کشاورزان در شهرستان داریم باغات و مزارع به کم آبی و خشکی رسیده است به همین جهت درخواست ۵۰ میلبارد اعتبار برای بتنی شدن نهر راج شعبان و گبری هستیم.

شهبازی ادامه داد: محورهای شهرستان حادثه خیز و مرگبار است باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد و امکانات داریم پول داریم اما مدیران استان مجوز برداشت از معدن در اجرای ادامه پروژه سد را نمی دهند سد افتتاح شود بسیاری از تجمعات هم تمام خواهد شد.

وی در پایان گفت: اعتبارات برای واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان که ناموفق عمل شده، هم تامین منابع و فعال شوند و اشتغال هم تقویت شود و مدارس فرسوده شهرستان و استخر نیمه کاره آموزش پرورش و درمانگاه فرهنگیان که وعده تخصیص اعتبار بعنوان عیدی این قشر خواهد بود.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

  1. انتقادمردم نهاوند گفت:

    انتقادمردم نهاوند(نماینده و فرماندار)
    ایستگاه راه آهن شهرک شهید آیت الله حیدری نهاوند کی ساخته و افتتاح می شود؟ آقای علیرضاشهبازی چرا پیگیری نمی کنید.این گندی بود که هم حزبی عشق خارج شما زد و حق ۱۸۰ هزار نفر مردم مرکز و شرق نهاوند را درفاصله ۳۵ و ۶۰ کیلومتر زده، را گرفت؟ آیا نمی خواهید آن را اصلاح کنید تا یک اصلاحات خوب در کارنامه شما باشد؟؟همانطور که نماینده وقت با این اقدامات بد خود را از چشم مردم نهاوند انداخت شما این کار را نکنید…(دانشگاه نهاوند به دلیل نتوانستن قانع کردن وزارت علوم در زمان شما تغیررکرد،راههای نهاوندهم شدن استانی.و سدگرین هم شده وعده دروغ،الان که میشنویم آب دزدی هم به آن اضافه شده)این حق مردم نهاوندانقلابی که پایتخت ایران بوده اند نیست!!!!!!!!!(این را همه گفته اند آه مردم مظلوم نهاوند گیراست)

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش