«تانکرهای متخلف تخلیه کننده فاضلاب های چاههای جذبی نهاوند زیر تیغ قانون»

مجلس انقلابی و خادم‌ملت گره‌گشای دستگاه اجرایی است

اهدا ۲ سری جهیزیه به نوعروسان نهاوندی به مناسبت دهه بسیج سازندگی

نبود پارکینگ در مرکز شهر نهاوند سبب پارک های نامنظم و غیر قانونی شده است

بانک ها برای حل مشکلات پروژه مسکن نهاوند کم کاری نکنند

دستگیری سارقان دینام کولر با ۱۶ فقره سرقت در نهاوند

دستگیری سه نفر سارق باغات در نهاوند

شوراها و دهیاران می‌توانند با فرهنگ‌سازی در تبیین برنامه‌های دولت نقش محوری داشته باشند

حرکت کارخانه سیمان نهاوند در جهت کسب موفقیت و افتخار است

برنامه فعالیت پزشکان متخصص در کلینیک تخصصی امام خمینی (ره) نهاوند اعلام شد

  • کد خبر : 20550

صدای نهاوند:
سرپرست فرمانداری، شهردار، رئیس اداره راه و شهرسازی و رئیس بنیاد مسکن نهاوند در مورد آخرین وضعیت زمین های شهرک شهید قدوسی، اظهار نظر کردند.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، سرپرست فرمانداری نهاوند، در مورد آخرین وضعیت زمین های شهرک شهید قدوسی اعلام کرد: جلساتی با حضور معاون عمرانی فرماندار در مورد وضعیت این زمین ها و کمیسیون ماده ۱۳ انجام شده است تا اگر تغییر کاربری انجام شده باشد، متقاضیان به دنبال پیگیری و مراحل قانونی صدور سند باشند، اما تا امروز کاربری این زمین ها مزروعی است.

جعفر سلگی در مورد مبلغی که از افراد دارای قولنامه این زمین ها دریافت می شود، گفت: با فرمانداری هماهنگ نشده و فرمانداری مجوزی نداده است.

شهردار نهاوند هم در مورد مسائلی که مرتبط با شهرداری و این زمین ها مطرح می شود، گفت: هیچ اطلاعاتی مبنی بر تایید موارد مذکور بر اساس اطلاعات و پیگیری از همکاران و …. یافت نشد، در ضمن با توجه به اهمیت موضوع مدارک و مستندات باید ارائه شود تا در ادامه کار و تنویر افکار عمومی و جلوگیری از حرف و حاشیه و سرگردانی مردم قابل استناد باشد.

رئیس اداره راه و شهر سازی نهاوند هم در گفتگو با صدای نهاوند، عنوان کرد: در سال ۷۱ اقداماتی برای تغییر کاربری زمین های شهرک از مزروعی به مسکونی انجام شده و حتی اقداماتی هم برای تفکیک این زمین ها به ۲ هزار و ۲٠٠ قطعه صورت گرفته، اما به دلیلی عدم پیگیری و یا عدم استقبال مردم با اینکه بعضی مجوزها هم انجام شده بود، اقدام نهایی صورت نگرفت و کاربری این زمین ها در حال حاضر مزروعی است.

سلگی افزود: با توجه به قوانین حال حاضر این زمین ها خارج از حریم و محدوده شهر قرار دارند و اقداماتی هم که قبلا انجام شده با قوانین امروز مطابقت ندارد. وی گفت: در جریان پولی که از مردم گرفته می شود، نیستم.

رئیس بنیاد مسکن شهرستان نهاوند هم بیان کرد: هر گونه تصمیم گیری در مورد این زمین ها در حوزه اداره راه و شهر سازی است و ربطی به بنیاد مسکن ندارد.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش