ظرفیت پذیرش مرکز صیانت کوثر نهاوند به ۴۰۰ نفر افزایش پیدا می کند

محکومیت یک میلیارد ریالی تاوان عرضه خارج از شبکه برنج دولتی

محکومیت شکارچی پاژن های گرین نهاوند

تامین آب ساخت و ساز مسکن ملی شهر نهاوند

شهید رئیسی انقلاب اسلامی را در دنیا عزتمند کرد

نقره داغ بوفه بیمارستانی در نهاوند

شهید آیت‌الله رئیسی با اخلاص، مردمی و خدمتگذار بود/کارهای کشور بدون وقفه در حال انجام است

نامگذاری پارک صخره ای نهاوند به نام خادم الرضا رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی

سید ابراهیم رییسی به شهادت رسید

«تانکرهای متخلف تخلیه کننده فاضلاب های چاههای جذبی نهاوند زیر تیغ قانون»

  • کد خبر : 16358

صدای نهاوند:
با حضور مردم شهیدپرور و مسئولان نهاوند چهل و پنجمین سالگرد شهدای گروه ابوذر نهاوند برگزار شد.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در این مراسم گفت: بنده از نزدیک با گروه ابوذر آشنا بودم و جلسه‌های مشترکی با هم داشتیم و در زندان هم با آنها هم سلول بودم و کاملا از رفتار، عقاید، مبارزات و برنامه‌های آنها اطلاع داشتم و شجاعت این گروه را از نزدیک‌ مشاهده کرده‌ام.

وی افزود: به برکت وجود روحانیونی مانند آیت‌الله ربانی‌شیرازی، فاکر خراسانی و روحانیون دیگری بذر مبارزه در دل‌های مبارزان و به خصوص گروه ابوذر کاشته شده بود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: شهدای گروه ابوذر در دوران اسارت نماز خودشان را هیچ وقت ترک نمی‌کردند و حتی پایبند به نماز شب بودند و هرگز از مرگ هراسی نداشتند.

وی ادامه داد: وقتی که من بعد از محاکمه آنها در دادگاه وارد اتاق شدم، شنیدم که سرلشکر شاهنشاهی راجع به این گروه حرف می‌زدند و این نشان از عظمت این گروه و ترس رژیم از آنها داشت و حتی سرلشکر حقوقی شاه در آن دادگاه از گروه ابوذر خواسته بود که بر ضد شاه حرف نزنند تا در مجازات آنها تخفیف داده شود.

آقامحمدی یادآور شد: ولی پاسخ این دانش‌آموزان بسیار جالب و نشان از شجاعت آنها داشت؛ آنها گفته بودند اگر یک گلوله داشته باشیم آن را برای قلب شاه کنار می‌گذاریم و این پاسخ شهدا در دادگاه رژیم پهلوی نشان می‌دهد که این‌ گروه هدف خود را انتحاب کرده بودند و از مرگ ترسی نداشتند.

وی با استقامت و جانفشانی این شهدا اشاره و تصریح کرد: اکنون همه دشمنان انقلاب و ایران با هم به میدان آمده‌اند که باید با مقاومت و وحدت در مقابل آنها ایستاد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: امروز آمریکا، سعودی‌ها و صهیونیست‌ها و همه دشمنان انقلاب برای مبارزه با ایران اسلامی با هم همکاری می‌کنند و به صف شده‌اند ولی همیشه به برکت حضور مردم این دشمنان ناکام شده‌اند و خواهند شد.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش