ظرفیت پذیرش مرکز صیانت کوثر نهاوند به ۴۰۰ نفر افزایش پیدا می کند

محکومیت یک میلیارد ریالی تاوان عرضه خارج از شبکه برنج دولتی

محکومیت شکارچی پاژن های گرین نهاوند

تامین آب ساخت و ساز مسکن ملی شهر نهاوند

شهید رئیسی انقلاب اسلامی را در دنیا عزتمند کرد

نقره داغ بوفه بیمارستانی در نهاوند

شهید آیت‌الله رئیسی با اخلاص، مردمی و خدمتگذار بود/کارهای کشور بدون وقفه در حال انجام است

نامگذاری پارک صخره ای نهاوند به نام خادم الرضا رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی

سید ابراهیم رییسی به شهادت رسید

«تانکرهای متخلف تخلیه کننده فاضلاب های چاههای جذبی نهاوند زیر تیغ قانون»

  • کد خبر : 14203

صدای نهاوند:
فرماندار نهاوند گفت: از روز یک شنبه برق ادارات بدهکار نهاوند به دستور وزیر کشور قطع می شود.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، مراد ناصری عصر شنبه در دوازدهمین کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان که با حضور دستگاه‌های ذی‌ربط و بانک‌های عامل برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به حضور همه مدیران دستگاه‌ها و بانک‌ها، از این‌ پس، کارگروه اشتغال شهرستان به سمت بررسی پرونده‌های دارای نقص و حل مشکل آنها با حضور خود متقاضیان تسهیلات پیش خواهد رفت.

وی با اشاره به اعتماد استاندار همدان به شهرستان نهاوند در بحث اشتغال، گفت: دستگاه‌ها اگر با یکدیگر تعامل داشته باشند، نتایج خوبی در پی خواهد داشت و این کارگروه نیز روند رو به رشدی در بحث پرداخت تسهیلات دنبال خواهد کرد.

فرماندار نهاوند افزود: تاکنون پرداخت تسهیلات شهرستان در سطح استان وضعیت خوبی داشته است و بعد از همدان، در رتبه بعدی قرار داریم، ولی نباید به این قانع بشویم و باید به‌ سوی جذب همه سهم شهرستان گام برداریم.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه در هفته‌های اخیر حدود ۵ تا ۶ میلیارد تومان به اعتبارات شهرستان در اشتغال اختصاص‌ یافته است، گفت: همه باید تلاش خود را مضاعف کنیم تا شاهد توفیقات مجموعه شهرستان در این حوزه باشیم تا به‌واسطه آن گره اشتغال در نهاوند باز شود.

هم‌زمان با شروع جلسه پس از گذشت حدود ۳۰ دقیقه از آغاز جلسه برق منطقه فرمانداری نهاوند قطع شد که فرماندار در این خصوص، گفت: مسؤولان با مردم هیچ تفاوتی ندارند لذا همه مدیران در تمام سطوح باید ضمن صرفه‌جویی در خصوص مصرف انرژی توجه ویژه داشته باشند.

وی خطاب به رئیس اداره برق شهرستان با توجه عدم مدیریت مصرف برخی ادارات نهاوند، گفت: از فردا برق ادارات بدهکار را می‌توانید قطع کنید چراکه دستور وزیر کشور است.

فرماندار نهاوند با بیان اینکه از فردا موظف هستید با تمام اداراتی که نسبت به پرداخت بهای برق مصرفی و همچنین مدیریت مصرف اقدام نکردند برخورد کنید، گفت: پله شروع شما از فرمانداری و بخشداری‌های شهرستان است اما در این راستای تحکیم همدلی و وحدت با مدیران مربوط تعامل لازم را داشته باشید.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش