اختتامیه جشنوار شعر طنز استان همدان در نهاوند برگزار شد

افتتاح مسکن مددجویان کمیته امداد نهاوند در سومین روز دهه فجر

بیانیه سه کشور انگلیس، فرانسه و آلمان بر ضد ایران بی‌شرمی آنها است

اولویت دولت سیزدهم اتمام پروژه‌های نیمه تمام‌ است/نهاوند قطب غیر ساحلی پرورش ماهی در استان است

برف تمام مقاطع تحصیلی شهرستان نهاوند را تعطیل کرد

مدیریت توامان آب و برق در شهرستان نهاوند در حال اجراست

کسب عنوان قهرمانی مسابقات بسکتبال مقطع متوسطه دوم استان توسط تیم دختران شهرستان نهاوند

همزمان با ایام دهه فجر/افتتاح و کلنگ زنی ۹۹ پروژه عمرانی با اعتبار بیش از ۷۰۰میلیارد تومان در نهاوند

دهه فجر فرصتی برای اطلاع رسانی اقدامات و خدمات انجام شده بیش از ۴ دهه نظام است

بودجه ۲۷۰میلیارد تومانی شهرداری نهاوند تقدیم شورای اسلامی شهر شد

  • کد خبر : 13784

صدای نهاوند:
رئیس درمانگاه تامین اجتماعی نهاوند از رشد ٥٠ درصدی خدمات دندانپزشکی در این درمانگاه خبر داد.

به گزارش صدای نهاوند، دکتر معصومه روزبهانی اظهار کرد: از دی ماه سال گذشته با جذب دندانپزشک دوم و افزایش ظرفیت پذیرش، واحد دندانپزشکی این درمانگاه، رضایتمندان زیادی را جلب کرده است.
وی با اشاره به اینکه طی سال گذشته، مراجعات به داروخانه درمانگاه نهاوند با رشد ۶ درصدی نسبت به سال قبل از آن، همراه بوده است، خاطرنشان کرد: در این مدت، ٨۶ هزار و ٧٨۵ بیمار به داروخانه مراجعه کرده و با دریافت بیش از ٢٧٧ هزار قلم دارو به ارزش ١٠ میلیارد ریال، به صورت رایگان خدمات گرفتند.
رئیس درمانگاه تامین اجتماعی نهاوند از تشکیل پرونده الکترونیک برای بیماران مزمن خبر داد و افزود: این امر سهم قابل توجهی از افزایش رضایتمندی بیماران را به خود اختصاص داده است.
وی اضافه کرد: علاوه بر رفع دغدغه‌های بیماران مزمن، داروهای آنان نیز، در بازه زمانی یک و ٢ ماهه، به صورت کامل تحویل داده شده است.
دکتر روزبهانی با اشاره به اینکه در سال گذشته، ٨٩ هزار و ۶۴٢ نفر به پزشکان درمانگاه نهاوند مراجعه کرده اند که هزینه آن بالغ بر ١۵ میلیارد ریال بوده است، افزود: این در حالی است که با توجه به مشکلات جذب پزشکان عمومی در برخی از روزهای سال، با محدودیت پذیرش بیمار مواجه بوده ایم.
وی با اشاره به فعالیت ٢۶ کادر درمانی، اداری و غیره در این درمانگاه گفت: طی سال گذشته، ۶ هزار و ٢۵٠ نفر از خدمات مامایی به ارزش ٧ میلیارد ریال به صورت رایگان بهره بردند.
رئیس درمانگاه تامین اجتماعی نهاوند با بیان اینکه طی این مدت، ٩ هزار و ٨٣٧ مورد آزمایش به ارزش بیش از یک‌میلیارد و ٩۴۴ میلیون ریال برای بیماران به صورت رایگان انجام شد، خاطرنشان کرد: ۴ هزار و ٩۶٨ مورد گرافی به ارزش یک میلیارد و ٣٧ میلیون ریال نیز به بیماران ارائه شده است.
دکترروزبهانی با اشاره به بهره‌مندی بیمه‌شدگان تامین اجتماعی شهرستان نهاوند از سایر خدمات درمانگاه، افزود: انجام تزریقات و سرم‌تراپی، پانسمان، نوار قلب و غیره نیز مورد توجه بوده است.
وی با بیان اینکه ارزش ریالی تجهیزات مصرفی پزشکی برای ارائه این خدمات، بالغ بر ٨٢۵ میلیون ریال برآورد شده است، گفت: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد جذب پزشکان متخصص به منظور ارائه خدمات تخصصی به بیماران باشیم که این امر موجب رضایت‌مندی بیشتر آنها بخصوص مستمری بگیران خواهد شد.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش