«تانکرهای متخلف تخلیه کننده فاضلاب های چاههای جذبی نهاوند زیر تیغ قانون»

مجلس انقلابی و خادم‌ملت گره‌گشای دستگاه اجرایی است

اهدا ۲ سری جهیزیه به نوعروسان نهاوندی به مناسبت دهه بسیج سازندگی

نبود پارکینگ در مرکز شهر نهاوند سبب پارک های نامنظم و غیر قانونی شده است

بانک ها برای حل مشکلات پروژه مسکن نهاوند کم کاری نکنند

دستگیری سارقان دینام کولر با ۱۶ فقره سرقت در نهاوند

دستگیری سه نفر سارق باغات در نهاوند

شوراها و دهیاران می‌توانند با فرهنگ‌سازی در تبیین برنامه‌های دولت نقش محوری داشته باشند

حرکت کارخانه سیمان نهاوند در جهت کسب موفقیت و افتخار است

برنامه فعالیت پزشکان متخصص در کلینیک تخصصی امام خمینی (ره) نهاوند اعلام شد

  • کد خبر : 12554

صدای نهاوند:
در دهمین روز از دهه مبارک فجر با حضور نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و سایر مسئولان شهرستان 12 طرح با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد و 900 میلیون ریال در بخش مرکزی نهاوند افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند،این طرح‌ها شامل کلنگ‌زنی مرکز نگهداری کودکان ذهنی بالای ۱۴ سال شهرستان نهاوند به نام فاطمه الزهرا(س) در زمینی به مساحت ۱۱ هزار مترمربع و اعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال از محل اعتبار خیرساز است.

پروژه جدول‌گذاری در ۳۷ روستای بخش مرکزی نهاوند با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان که این طرح‌ها در روستای سهران به نمایندگی از این ۳۷ روستا افتتاح شد و در این روستا با یک هزار متر جدول گذاری و اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات استانی انجام شده است.

همچنین دو مسکن دومعلولی نیز در روستای سهران افتتاح شد که برای هر کدام از این واحدهای مسکونی ۱۸ میلیون تومان تسهیلات کم بهره از طرف بنیاد مسکن پرداخت شده است و ۱۸ میلیون تومان نیز تسهیلات بلاعوض که ۱۲ میلیون تومان آن را بنیاد مسکن و ۶ میلیون تومان هم توسط بهزیستی به این مددجویان جهت ساخت این واحدهای مسکونی پرداخت شده است.

پروژه آموزشگاه برکت در روستای ده حیدر از توابع بخش مرکزی با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد ریال از محل اعتبارات بنیاد برکت افتتاح شد این پروژه زیر نظر ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) با زیر بنای ۵۵۷ متر مربع در دو طبقه ساخته شده است که با افتتاح این طرح دانش آموزان روستاهای همجوار این آموزشگاه از نعمت مدرسه بهره‌مند می‌شوند.

افتتاح مرکز استاندارد هیدرولیک مخازن cng ایران‌خودرو در سالنی به مساحت دو هزار و ۹۰۰ مترمربع و ۱۰ میلیارد ریال اعتبار از محل آورده سرمایه‌گذار و تسهیلات بانکی که با بهره‌برداری این طرح برای ۱۷ نفر اشتغال‌زایی شد.

 دفتر تعاونی روستایی کاوه در روستای دهفول از توابع بخش مرکزی با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون ریال در ساختمانی به مساحت ۱۲۰ متر مربع از محل منابع داخلی تعاونی، که این تعاونی با ۹۵۰ عضو و اشتغال‌زایی برای چهار نفر افتتاح شد.

افتتاح خانه ورزش روستاهای ملوسان، چولک قپانوری،  ورآینه، کفراج  و فیازمان که با همکاری فدراسیون ورزش‌های روستایی و عشایری افتتاح شد و در هر خانه ورزش روستایی حدود ۲۰ میلیون ریال اقلام ورزشی خریداری شده و مجموعا ۱۰۰ میلیون ریال هزینه در بر داشته است.

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

*

code

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش