پیام تبریک نماینده مردم نهاوند به مسعود پزشکیان رئیس‌جمهور منتخب

آئین کلنگ‌زنی زائرسرای نهاوند در پارک نوح آوند

برخورد جدی با اخلال گران نظم و امنیت عمومی در نهاوند

رییس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند منصوب شدند

تخصیص ۸/۸ میلیارد ریال برای روشنایی و نورپردازی مسیر دسترسی منطقه نمونه بام نهاوند

نتایج انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان نهاوند اعلام شد

هشتم تیرماه صحنه ی همایش حضور

جریمه پنج میلیارد ریالی برای عرضه خارج ازشبکه کود شیمیایی در نهاوند

نماینده مردم نهاوند در مجلس از هیچ کاندیدایی حمایت نمی‌کنم

شهید حیدری امام جمعه و نماینده مردم نهاوند تنها شهید حادثه هفت تیر در استان همدان و غرب کشور استبود

  • کد خبر : 10259

صدای نهاوند:
تعقیب و گریز پلیس نهاوند برای دستگیری سارقان دو خودرو پس از ناکامی در سرقت احشام با کشته شدن یک تن و متواری شدن دو تن دیگر پایان یافت.

فرمانده انتظامی نهاوند در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار صدای نهاوند اظهار داشت: سه سارق با سرقت یک دستگاه خودرو تویوتا در شهر همدان بعداز ظهر دوشنبه ۱۵ خرداد به منظور سرقت احشام وارد یکی از روستاهای بخش مرکزی نهاوند شدند.

سرهنگ منصور ملکی گفت: با اطلاع و هوشیاری اهالی روستا سارقان در سرقت احشام ناکام مانده و به سمت یکی از روستاهای بخش خزل نهاوند متواری می شوند، که در ورودی این روستا خودروی آنها خراب می شود و این سه سارق یک دستگاه خودروی پراید را از داخل روستای بخش خزل نهاوند سرقت می کنند تا به فرار خود از منطقه ادامه دهند.

ملکی افزود: پس از جا گذاشتن خودروی مسروقه اول در داخل روستا، سارقان با خودروی سرقتی دوم به فرار خود ادامه می دهند که در مسیر فرار خود با نیروهای پلیس نهاوند مواجه می شوند، اما سارقان بدون توجه به ایست پلیس به فرار خود ادامه می دهند و پلیس هم با توجه به قانون به کار گیری سلاح به سمت چرخ های خودروی سارقان شلیک می کند و به تعقیب سارقان ادامه می دهد.

وی ادامه داد: در این تعقیب و گریز خودروی نیروی انتظامی نیز با برخورد به موانع بتونی کنار جاده دچار حادثه می شود و سارقان از جاده فیروزان به سمت کنگاور متواری می شوند.

فرمانده انتظامی نهاوند ادامه داد: بعد از مدتی پلیس نهاوند مطلع می شود که دو جوان یک زخمی تیر خورده را به بیمارستان کنگاور برده اند که پلیس نهاوند سریعا به بیمارستان کنگاور مراجعه می کند اما دو جوانی که فرد زخمی را به بیمارستان برده اند از محل متواری می شوند.

سرهنگ منصور ملکی با بیان اینکه پرونده این حادثه با هماهنگی مقام قضایی در دست بررسی است افزود: تحقیقات پلیس در مورد شناسایی جسد جوان مجهول الهویه و ارتباط وی با حادثه امروز  وشناسایی سارقان همچنان ادامه دارد.

 

همین الان می توانید عضو شبکه پایگاه خبری صدای نهاوند در تلگرام شوید. عضویت در شبکه تلگرام

  • عبارات توهین آمیز منتشر نخواهد شد.
  • از نوشتن نظرات با حروف لاتین خودداری شود .

خبرگزاری صدای نهاوند

پشتیبانی سایت توسط کارپوش