- پایگاه تحلیلی خبری صدای نهاوند - https://sedaynahavand.ir -

آخرین رخدادهای انتخاباتی نهاوند/انصراف یک کاندیدای دیگر

صدای نهاوند:

کمتر از ۲۴ ساعت تا برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی زمان باقی مانده است. کاندیدا های انتخاباتی در یک هفته گذشته هر چه توان داشتند گذاشتند تا خود را به مردم و رای دهندگان معرفی نمایند، دیگر زمان تبلیغات انتخاباتی به پایان رسیده است و همه در انتظار روز نهایی هستند.

ماراتن تبلیغات انتخاباتی شب گذشته به اتمام رسید، فرصتی که نامزدها از آن برای عرضه توانایی‌ها و ویژگی‌های خود به مردم با هر ابزار و روشی استفاده کردند.

با تعقیب کردن تحرکات انتخاباتی سه کاندیدای اصلی ، شاید بتوان برخی از اتفاقاتی که در روزهای آینده رخ خواهد داد را پیش‌بینی کرد.

*حبیب قیاسی با حضور در ستاد انتخابات شهرستان نهاوند و ارائه درخواست کتبی، رسما از عرصه انتخابات دهمین دوره مجلس کنار کشید.

*آرا سبد رای شهر نهاوند، بخش خزل و بخش گیان به نفع یکی از کاندیدای انتخابات مجلس نهاوند است.

*رقابت ۴ هزار و ۸۴۴ داوطلب در سراسر کشور برای انتخابات مجلس
محمدحسین مقیمی رئیس ستاد انتخابات کشور صبح امروز در نشست‌خبری، گفت: از تلاش همه رسانه‌ها و خبرنگاران در همکاری با ستاد انتخابات کشور نهایت تشکر را داریم و انشاءالله در ۷ اسفندماه ۲ انتخابات باشکوه را برگزار می‌کنیم.

*تشکر ستاد انتخابات کشور از کلیه هواداران فهیم نامزدها

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۲ خود نوشت: ضمن تشکر از کلیه هواداران فهیم نامزدهای انتخاباتی تقاضا می شود پس از پایان زمان تبلیغات، از هر گونه تبلیغ له یا علیه نامزدها پرهیز نمایند.

کانال صدای نهاوند [1]