- پایگاه تحلیلی خبری صدای نهاوند - https://sedaynahavand.ir -

◀️ افتتاح و کلنگ‌زنی ۳۴ طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی با اعتبار ۱۱۰میلیارد تومان طی هفته دولت در نهاوند

به گزارش صدای نهاوند، ضرغام احمدوند، روز جمعه در سخنرانی  بین الصلاتین نماز جمعه به مناسبت هفته دولت؛ با بیان اینکه شفافیت در اطلاع‌رسانی و صداقت در کم‌وکیف موضوعات اعتماد عمومی جامعه را به کارگزاران و بخش‌های مختلف افزایش می‌دهد، گفت: از مدیران دستگاه‌های اجرایی انتظار داریم به‌ دور از بزرگ‌نمایی ارتباط خوبی با اصحاب رسانه ایجاد کنند تا شاهد برگزاری برنامه‌های متنوع در شهرستان باشیم.

احمدوند با تأکید بر اینکه برنامه محوری موردتوجه مدیران دستگاه‌های اجرایی باشد، گفت: در هفته دولت امسال ۳۴ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۱۰  میلیارد تومان در حوزه‌های مختلف کشاورزی، خدماتی، بهداشتی و راه افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه از این تعداد ۲۶ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان افتتاح و ۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان در حوزه‌های مختلف عمرانی کلنگ‌زنی خواهد شد.

فرماندار نهاوند افتتاح واحدهای گلخانه‌ای، پروژه‌های راهداری، نیوجرسی و روکش آسفالت، استفاده از سیستم‌های آبیاری تحت‌فشار را از جمله این طرح‌ها عنوان کرد و گفت: در حوزه مقاوم‌سازی مسکن روستایی و بهسازی در شهرستان نیز اقدامات خوبی توسط بنیاد مسکن انجام شده است.

ضرغام احمدوند در ادامه تصریح کرد: طی برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته استاندار محترم یک روز از هفته دولت برای افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های عمرانی به شهرستان نهاوند سفر خواهند کرد.

احمدوند با اشاره به‌ضرورت جهاد تبیین در حوزه اقدامات ارائه شده توسط نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خاصه دولت مردمی حضرت آیت‌الله رئیسی، تأکید کرد: امروز بیش از هر زمانی نیازمند امیدآفرینی در جامعه داریم لذا باید با انتشار اخبار مثبت در این زمینه تا انتخابات پیش رو تلاش شود.

زهرا عمرایی