- پایگاه تحلیلی خبری صدای نهاوند - https://sedaynahavand.ir -

دولت سیزدهم علی‌رغم وجود تنگناها مشکلات چندین دهه قبل را حل کرده است

به گزارش صدای نهاوند، علیرضا قاسمی فرزاد در سومین جلسه هم‌اندیشی استاندار و نماینده ولی‌فقیه در استان با ائمه جمعه، مجمع نمایندگان و فرمانداران استان ضمن تقدیر از برپایی این جلسه در شهرستان نهاوند، اظهار داشت: ضمن گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر درود می‌فرستیم بر روان پاک ۸۵۳ شهید گران‌قدر شهرستان را، شهدای نهاوند در دوران خود از بهترین‌ها بوده‌اند و امروز نیز برای شهرستان و استان مایه افتخار هستند.

وی با بیان اینکه این دولت با تمامی مشکلات توانسته گره‌های کور و مشکلات چند سال را حل کند، گفت: متأسفانه برخی افراد و رسانه نمی‌خواهند توفیقات دولت را ببیند و هرآنچه رخ می‌دهد را وارونه بیان می‌کنند.

استاندار همدان، گفت: ما حتماً اگر نکته یا نکاتی غافل باشیم این نکات را به جان دل می‌خریم و برای رفع گره‌ها و تنگناهای مردم بررسی و رفع می‌کنیم.

وی از تدوین برنامه سه‌ساله توسعه استان همدان خبر داد و گفت: خوشبختانه با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در استان باتوجه‌به پتانسیل‌ها برنامه سه‌ساله توسعه مبتنی بر برنامه هفتم توسعه کشور تدوین شده است.

قاسمی فرزاد با بیان اینکه آنچه به‌عنوان معضلات و موانع پیش روی مدیران استان است در زمان تصویب قوانین اگر دقت رقم بخورد این مشکلات به وجود نمی‌آیند، گفت: مجلس محترم باید در حوزه تنقیح قوانین باید اقدام عاجل داشته باشند.

وی تصریح کرد: در حوزه مسکن با حمایت‌های ریاست محترم جمهور، معاون اول وزیر راه و شهرسازی با انعطاف‌هایی که صورت‌گرفته اقدامات خوبی انجام شده است.