- پایگاه تحلیلی خبری صدای نهاوند - https://sedaynahavand.ir -

دومین مرکز ترک اعتیاد متخلف هم در نهاوند پلمپ شد

عباس آزاد بخت در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند، اظهار کرد: در بازرسی سرزده از یک مرکز مجاز ترک اعتیاد نهاوند، متاسفانه وضعیت بهداشتی و نظافتی این مرکز به حدی نامناسب و نامطلوب بود که سلامت افرادی که در این مرکز حضور داشتند را به صورت جدید تهدید می کرد، به همین علت و طبق ماده ۶۸۸ این مرکز پلمپ و مالک آن به دادسرا احضار شد.

آزاد بخت با بیان اینکه این دومین مرکز ترک اعتیادی است که طی روزهای گذشته بعلت مسائل بهداشتی پلمپ می شود، گفت: افرادی که در این کمپ برای ترک اعتیاد حضور داشتند پس از پلمپ با سایر مراکز ترک اعتیاد منتقل شدند.

وی گفت: به بازدیدهای سرزده از مراکز ترک اعتیاد ادامه می دهم و در رعایت قوانین، ضوابط و پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های ابلاغی سازمان بهزیستی، با کسی تعارف نداریم.

دادستان نهاوند افزود: به سایر مراکز ترک اعتیاد در سطح شهرستان نهاوند نیز اخطار می دهم در صورت رعایت نکردن ضوابط قانونی و اداری بهزیستی،مواردی همچون اشکالات ساختاری ساختمانی کمپ همچون نداشتن استحکام بنا و عدم رعایت بهداشت و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و بد اخلاقی و ایراد ضرب و جرح به افراد این مراکز نیز پلمپ و برابر قانون با انها برخورد می شود.