- پایگاه تحلیلی خبری صدای نهاوند - https://sedaynahavand.ir -

تعریف و تمجید از من و مدیران در جلسات حذف شود/ به مشکلات مردم رسیدگی کنید

به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، مراد ناصری عصر سه شنبه در پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان نهاوند اظهارداشت: اگر از من سوال کنند سهم نهاوند از رویداد ۲۰۱۸ چیست می گویم از مدیران شهرستان سوال کنید.

مرادی گفت: من نه دار و دسته ای در نهاوند دارم نه به جای وصل هستم من نماینده دولت هستم و از آن هم قاطع حمایت می کنم پس دیگر نگوید من به شخص و یا حزبی وصل هستم.

وی ادامه داد: از تمام ظرفیتم برای حل مشکلات مردم استفاده می کنم، نه روی صندلی کسی قرار می گیریم و نه صندلیم را به فردی واگذار می کنم.

فرماندار نهاوند ادامه داد: من دوست ندارم در جلسات از من و مدیران تعریف شود بلکه باید حقایق مطرح و مشکلات مردم حل شود، اما در غیاب مدیرانم با قاطعیت از آنها دفاع می کنم.

مراد ناصری با بیان اینکه من اطمینان می دهم ۷۰ درصد مشکلات مردم با همت مدیران نهاوند البته اگر بخواهند حل می شود، افزود: تاریخ مصرف جناح بازی و صف بندی گذشته است.

ناصری تاکید کرد: من هیچ وقت کارهای انجام شده  در سطح شهرستان را به حساب خودم نمی گذارم بلکه مجموعه مدیریتی در توسعه و پیشرفت شهرستان سهیم هستند.

وی در پایان گفت: بنرهای خیر مقدم فرماندار از سطح شهر و روستاها جمع شود بنر زدن برای فرماندار زشت است از امروز فقط برای مهمانانی که خارج از شهر می آیند بنر زده شود و برای مدیران شهرستانی ممنوع است.

فرماندار نهاوند گفت: مدیران نهاوند ادبیات نمی شود را باید از برنامه کاری خود حذف کنند و می شود را جایگزین آن کنند.